BORBENA PROPOVID Pop napao mještane jer su došli na promociju knjige Miljenka Smoje

Autor: Slobodna Dalmacija/tportal.hr

Datum objave:
22.10.2013

Da je mogao napisat scenarij za promociju knjige pokojni Miljenko Smoje vjerojatno složio onakav kakav se dogodio proteklog vikenda u Pisku.

U mjestu između Makarske i Omiša, u koje je redovito odlazio još od rane mladosti, održana je promocija knjige ‘Skitan i pitan’, zbirke tekstova objavljenih u Slobodnoj Dalmaciji. Skupilo se na promociji dvjestotinjak ljudi, govorili su Smojini suradnici i prijatelji: novinari Boris Dežulović i Ivica Ivanišević, fotograf Feđa Klarić, piše Slobodna Dalmacija

I sve je prošlo u najboljem redu, a onda je dan kasnije, na nedjeljnoj misi, za oltarom don Ivan Babić raspalio po svojim sumještanima. Kazao je da ne može vjerovat da je ‘cilo misto pljeskalo pljuvačima po hrvatskoj državi, a posebono je istaknuo da ne može virovat da su pljeskali novinarima Slobodne Dalmacije’.

Kada su doznali što je pop govorio novinari su ga kontaktirali ne bili im objasnio sve u tančine, ali on ih je uz obrazloženje da Slobodnoj Dlamaciji ne vjeruje – odbio.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s