Osvrt na knjigu Njegovo oko;  Božje knjigovodstvo; Mikrokozmos u makrokozmosu

Aktualno izdanje: 

Moris Hoblaj

Prije nekog vremena izdana je na hrvatskom jeziku vrlo zanimljiva knjiga pod naslovom  Njegovo oko; Božje knjigovodstvo; Mikrokozmos u makrokozmosu. Vrlo aktualna knjiga koja objašnjava povezanosti između svestranih aktualnih događanja u svijetu i njihove duhovne pozadine. Da spomenemo samo neke od tema: Genetička manipulacija – Ulomci gena u hrani i vodi – koju ulogu igra zakon „Uzroka i posljedice – Sjetve i žetve“ – što se krije iza plana „Novoga svjetskog poretka“ – stvaranja čovjeka bez duše – kojim se može upravljati, kraj svijeta, ne planete, ili nastajanje najavljenoga  – Kraljevstva Božjega? 

Kao i u sva vremena tako i danas preko Božjih proroka i velikih žena i muževa dobivamo duboke uvide u moćnu komunikacijsku mrežu, u svemirsku mrežu „odašiljanja i primanja“, u Božje divovsko knjigovodstvo. Svaka misao, svaki osjećaj, svaki impuls zabilježen je u zvijezdama ovog i onostranog svijeta i reflektira se natrag na nas. Čak nam je i svaka dlaka na glavi izbrojena, odnosno zabilježena. Doznajemo kako ljudi svojim osjećajima, mislima i svojom voljom određuju čak i svoj genetski materijal, sve svoje pohranjeno, a time i svoju sudbinu. Ova knjiga otvoreno i jasno govori o tome da na Zemlji bijesni nezamisliva duhovna bitka između demonskoga i božanskoga. 

Dok čitamo ovu knjigu, nameće nam se automatski pitanje: zašto duhovne i političke vladajuće elite ovog svijeta nekada i danas žele pod svaku cijenu i svim sredstvima i metodama to učenje – istinu, držati daleko od javnosti, odnosno ako ne ide drugačije, proglasiti ga lažnim i opasnim za čovječanstvo? Knjiga otkriva zašto se čovječanstvo unatoč svemu ipak sve glasnije pita: tko i zašto manipulira svijetom? U knjizi stoji da se genetskom manipulacijom klonira, npr. biljni i životinjski svijet, i koliko je daleko kloniranje čovjeka. Dobiva se uvid u demonsku tehnologiju manipulacije, kojom on stvara nered u svim aspektima življenja i to radi toga da čovjek ne bi više mogao prepoznati sebe, svoje sebstvo, a time ni svoje božansko podrijetlo i svojeg Stvoritelja!

U knjizi čitamo da je tzv. znanost preuzela ulogu upravljanja ljudskim životima, prirodnim, mineralnim, biljnim i životinjskim carstvima. Sav bogomdani život kod mnogih je izgubio i svakodnevno gubi osjećaj za svoje iskonsko podrijetlo.  Dobiva se uvid u istinske planove arhitekata genetske tehnologije, koji ne prestaju govoriti o  poboljšanju genetskog materijala čovjeka, životinja i biljaka u svrhu zdravijeg, sretnijeg i duljeg života! Doznajemo da se manipulacijom gena čovjeku mogu usaditi tuđi programi što za posljedicu ima njegov gubitak razine osjećaja te mogućnost da se njime manipulira i upravlja. Taj čovjek više nema pristupa svojim čuvstvima, npr. savjesti, preko koje prima Božje impulse kako živjeti da bi ga Bog mogao voditi! Nadalje, čovjek kojim se manipulira više nema slobodnu volju, što je odlučujuće za njegov razvoj! Taj i takav čovjek postaje robot u službi demonskih sila!

Tko se u sve to o čemu knjiga govori želi uvjeriti, treba se samo otvorenih očiju kretati u ovom svijetu. Slika trenutnog stanja u svijetu to najbolje pokazuje: mržnja čovjeka prema drugom i drugačijem čovjeku, beskrupulozna ubojstva u obiteljima i svim društvenim slojevima kao i u neprekidnim ratovima. Svatko je protiv svakoga! Doznajemo da genetski manipulirani čovjek više ne može doprijeti do spoznaje da je čitavo postojanje djelo Stvoritelja! Nadalje, zavedenim čovjekom upravlja ograničeni intelekt, on vidi samo sebe i poznaje jedino sebe! Doznajemo da zavedenim čovjekom upravljaju negativne – demonske sile preko svojih pomagača u religijama, znanosti i medijima. 

Ljudi koji sve više uranjaju u zakon života spoznaju u sebi i na sebi kojim se putovima kreću njihova čuvstva, osjećaji, misli, riječi i postupci. Oni korak po korak upoznavaju sadržaje sastavnih elemenata svemira i znaju za njihovo djelovanje i posljedice! Oni ne dozvoljavaju da išta i itko upravlja njihovim životima!

Sve informacije na e-adresi: 

Gabriele naklada Riječ-https://naklada-gabriele.com/

Telefon: 098/9425-777

e-mail: info@naklada-gabriele.com 

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s