Hrvatski biskupi proturječe Bogu! Mijenjaju Deset zapovjedi božjih –od „Ne ubij“ u „ubij“!

U duhu vremena;

Moris Hoblaj

Krivotvoriti Dest zapovjedi božjih je izdaja kršćanstva i Krista, u daljnjem borba protiv Boga!

HINA javlja da je 20 travnja 2022 KOMISIJA „Hrvatske biskupske konferencije“ Iustitia et pax na 55. dan nakon početka ruske invazije, osudila kao zločin rusku agresiju na Ukrajinu i europske vrijednosti uopće i pozvala na zajedničku molitvu crkava za povratak mira. Biskupi su naglasili da se ruska agresija ne može opravdavati višim “metafizičkim” ciljevima!

Metafizički“ cilj biskupa, o kojem govore, nije ništa drugo nego nepristupačna, statična teološka neosjećajna tj. bezdušna teorija o Bogu i duši.  Bezdušna nebožanska teološka teorija nije ništa drugo nego javna izdaja svemirskog jedinstva, Univerzalnog Duha Stvoritelja kojeg su naviještali istinski proroci i Isus Krist. Biskupi teorijom „metafizičkih ciljeva“ negiraju   miroljubivost kršćanstva a svojim javnim zahtjevom za isporuku oružja potiču čovječanstvo na  sotonsko-bratoubilački rat kao na akt Božje volje?

Iako biskupi, tj. kršćanski religijski vođe znaju da je svaki rat bratoubilačko ubijanje i najbrutalniji odnos čovjeka protiv čovjeka, čovjeka protiv životinja i čitave prirode i da krši Božju zapovijed „Ne ubij“, ipak su oni u sva vremena i u ime Boga i kršćanstva pozivali i organizirali bratoubilačke ratove. Blagoslivljali su i blagoslivljaju oružje,  zahtijevali su i zahtijevaju od svojih državnih lakaja proizvodnju i trgovanje oružja za rat! Njihovi ratni poklici nikada nisu ušutjeli, naprotiv, danas su sve glasniji, zahtijevaju licemjernim dirljivim riječima početak i eskalaciju rata i to pod izlikom osiguranja mira. Iz dana u dan postaju sve agresivniji u svojim zahtjevima. Traže sve više milijardi za nabavku oružja. Proizvodnja i trgovina oružja osigurava njima i njihovim lakajima – proizvođačima oružja bogate profite. Svi oni žele oružani sukob, sve više mrtvih među djecom, ženama i muškarcima, jer znaju da je to najsigurniji put do bogatstva – jer također znaju da se ratom može brže obogatiti nego izgradnjom i održavanjem mira. Nažalost, veliki  dio ljudstva ih slijedi bez da se pita kamo sve to vodi? 

Teško je pri zdravoj pameti shvatiti da masa ljudi doista vjeruje svojim vođama, da se ubijanjem tkz. neprijatelja i razaranjem njihovih domova može spriječiti patnja i osigurati dugotrajni mir? 

Biskupi proturječe svjesno i otvoreno Boga i Krista kada javno naučavaju i zahtijevaju isporuku smrtonosnog oružja kao navodnu moralnu dužnost kršćana za osiguranje mira? 

Bog je Bog ljubavi i stoga je zahtijevanje i naučavanje biskupa, da je osiguranje mira oružjem tj. ubijanjem tkz. neprijatelja u ratu kršćanska dužnost a ustvari je nebožanska jer je to zahtjev boga podzemlja, oca laži kojeg je Isus nazvao ubojicom i lažljivcem od samog početka.

Iz ovoga slijedi, da se onoga tko naučava i licemjerno zavodi svojeg bližnjeg kako je rat tj. ubijanje svojeg bližnjeg, brata sestre božja volja, ne može drugačije nazvati nego protivnikom Boga Oca i Krista koji je naučavao i živio miroljubivost?

Biskupi znaju da oružje prouzrokuje nasilje i protu nasilje, više i veće uništenje, više mržnje i okrutnosti no oni ipak propagiraju i zahtijevaju rat. No svijest ljudi se mijenja i stoga se sve više njih pita; pa zašto je hrvatskim biskupima koji se nazivaju sljedbenicima Krista i njegovog naučavanja o miroljubivosti postalo tako nevjerojatno važno, i samo po sebi razumljivo, tražiti osiguranje mira u eskalaciji ovog oružanog nasilja. Pitaju se, zašto su za rat i ubijanje kada znaju da je Isus rekao Petru u smrtnoj opasnosti za njegov život: „Tko se mača laća od mača će i poginuti“

Bilo kako da bilo jedno je sigurno: krivotvorenje pete Božje zapovjedi „Ne ubij“ u crkvenu zapovijed „ubij“ nije kršćanski! No to nije sve, ako taj akt krivotvorenja katoličkih biskupa u ime svoje Katoličke crkve nije kršćanski – onda se može i mora nazvati – antikršćanskim u službi boga podzemlja kojeg je Isus nazvao ubojicom i ocem laži od samog početka a danas poznat većini ljudi kao Antikrist!

Sugestije kršćanskih religijskih čelnika prihvaćaju, nažalost, sve više ljudi svih pravaca i uvjerenja i sve su glasniji u zahtjevima za eskalaciju bratoubilačkog rata. Tako je bilo prije svih ratova? Da li je prije ovog trebalo biti drugačije? I danas se vijorećim zastavama juriša u propast protiv zlog neprijatelja, naravno, rat se vodi samo radi“pravde“, i to s  obje strane!

Hrvatski katolički biskupi znaju da postoji nepromjenjivi zakon zadovoljštine koji vrijedi jednako za ljude i duše u smislu poravnavanja negativno počinjenoga u životu jednog čovjeka. Isus iz Nazareta, osnivatelj kršćanstva i otkupitelj svih duša i ljudi učio je taj zakon zadovoljštine a koji glasi: „što čovjek sije to će i požnjeti“- stoga pitanje biskupima;  jeste li razmišljali kako ćete pobjeći od žetve za koju svojim ratničkim mislima i riječima sijete sjeme? Isto vrijedi i za vas svećenike, državne dužnosnike, medijske menadžere i moderatore, razmišljate li o tome  koje će to biti posljedice po vas i svijetu ako ne prestanete svojim riječima, mislima i člancima tjerati ljude u rat koji prijeti da sve izgori u nuklearnoj vatrenoj kugli? 

Osim toga, jeste li razmišljali kakav teret stavljate na svoju vlastitu dušu – uz pretpostavku da ju uopće imate? Isus je rekao sablaznicima djece; „..bilo bi bolje da se nikad niste rodili …“, a koje riječi ima tek za krivotvoritelje Božjih zapovjedi, npr.“Ne ubij“ u „ubij“ koji su svojim krivotvorenjem Božjih zakona i svojim protu božanskim učenjem o „pravednom“ ratu prouzročili neizrecivo puno trpljenja suza i prolijevanja krvi? 

Poštovana gospodo biskupi, sigurno vam nije promaklo da je već počelo vrijeme rehabilitacije imena Krista i kršćanstva, stoga bi i vi biskupi kao i svećenici te državni dužnosnici trebali reagirati npr.; Ako već nemate apsolutno nikakvog poštovanja prema Bogu, Kristu i ako već radite protiv kršćanstva onda se  barem prestanite nazivati kršćanima. Nije teško razmišljati uz pomoć zakonitosti logike i doći do spoznaje; svatko tko proturječi i djeluje protiv Deset zapovjedi božjih i protiv duha Govora na Gori  Isusa iz Nazareta, a radi i govori protiv Boga  nije u Njegovoj službi već u službi Njegovog protivnika Antikrista. 

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s