Budući da su to uvijek isti koji vladaju zemljama ili se ističu kao crkveni vođe, u nekim se zemljama uvijek iznova pojavljuju isti tijekovi kao u prethodnim vremenima.

Isus pretkazuje svršetak razdoblja
Prepoznat ćete ih po njihovim plodovima

  1. Slušat ćete za ratove i glasine o ratovima; pazite da se ne zbunite. Jer sve se to mora dogoditi, ali to još nije svršetak. Dići će se jedan narod protiv drugoga, i kraljevstvo protiv kraljevstva; i bit će gladi, pošasti i zemljotresa na raznim mjestima. A to će biti tek početak nevolja.
  2. A moćnici će u tim danima skupljati zemljišta i bogatstva Zemlje za svoj vlastiti užitak te podjarmljivati mnoge druge koji trpe nevolju, držati ih u okovima te ih iskorištavati kako bi umnožili svoja bogatstva; oni će podjarmiti čak i životinje u polju i načiniti užas. No Bog će im poslati Svoje glasnike i oni će naviještati Njegove zakone koje su ljudi svojom predajom prekrili, a oni koji ih budu kršili, umrijet će. (Pogl. 61, 2-3)

Krist danas preko svoje proročice govori:

Ja, Krist, objašnjavam, ispravljam
i produbljujem riječ:

(foto Pixabay)

Ono što je prorečeno, započelo je već [1989.]. Prorečeno se odvija poput satnog mehanizma. Jedna katastrofa slijedi za drugom, jedna sudbina sliči drugoj. Po tome se prepoznaje vremenska prekretnica.
Grješni svijet prolazi. U njemu već sviće rođenje novog razdoblja i pojavljuju se duhovno probuđene generacije iz kojih će proizići duhovno čovještvo Novog doba.
U današnjem vremenu [1989.], kao u Noino doba ili u doba propasti Pompeja, većina se ljudi ženi i udaje. Oni doduše čuju o znacima vremena – ali ipak ostaju grješni. Oni su propadali i propadaju zajedno sa svojim bogatstvom i sa svojom vanjskom moći.
U tijeku prethodnih epoha mnoge od tih duša dolazile su uvijek iznova u zemaljska tijela i mnoge su započinjale djelovati tamo gdje su prethodno u smrtnom času stale – samo svaki put u drugom vremenu i s drugim sredstvima i metodama. Mnogi su obavljali i ponovno obavljaju istu službu, bilo kao oni koji vladaju nacijama i državama, bilo kao crkveni vođe. Uvijek iznova njihova ih je glad za moći tjerala i tjera na Zemlju na te položaje.
Kao ljudi oni su tada uvijek iznova pokušavali i pokušavaju kotač svijeta, odnosno vanjske strukture, zadržati u uobičajenom tijeku. Tako su oni stoljećima donosili i donose narodu slične zakone. A narodi su više ili manje dopuštali i još uvijek dopuštaju da ih njihovi vlastodršci podjarmljuju i uvijek su se iznova pokoravali vođama, koji su još u prethodnim inkarnacijama činili isto i slično. Budući da su to uvijek isti koji vladaju zemljama ili se ističu kao crkveni vođe, u nekim se zemljama uvijek iznova pojavljuju isti tjekovi kao u prethodnim vremenima. Sudbine, katastrofe i kaotična stanja imaju samo druga imena. U mnogim slučajevima danas su međutim još gori nego u prošlosti.
U svemu negativnome ima i pozitivnog: u dobu nestajanja i nastajanja sve se više probija Kristovo svjetlo, Doba Duha Božjeg, Novo doba, Doba Krista, koji Ja Jesam.
Spoznajte: U preokretu od staroga grješnog svijeta prema Novom dobu isto tako uvijek iznova dolaze Božji glasnici. Mnogi pravedni muževi i žene sada su u Mojoj službi za Novo doba.
Čitava istina bit će objavljena – iako su je tijekom mnogih stoljeća ljudi udaljeni od Boga svjesno ili nesvjesno skrivali: Božji glasnici ponovno navješćuju Božje zakone nastojeći pronijeti evanđelje ljubavi čitavom Zemljom – od kontinenta do kontinenta, od grada do grada, od općine do općine, od sela do sela. Oni pripremaju Kraljevstvo Božje na ovoj Zemlji. Mnogi će ljudi biti probuđeni djelovanjem Božjih glasnika i krenut će putem k Unutarnjem životu.

  1. Zatim će vas podvrći mukama i ubijati vas. Svi će vas narodi mrziti zbog Mojeg imena. A onda će mnogi posrnuti u vjeri; izdavat će jedni druge i mrzit će se međusobno. Pojavit će se mnogi lažni proroci, koji će mnoge zavesti.
  2. Zavladat će nepravda i ljubav će kod mnogih ohladnjeti. Ali tko ustraje do konca, bit će spašen. A ovo evanđelje Kraljevstva Božjeg propovijedat će se u čitavom svijetu kao svjedočanstvo svim narodima, i tada će doći svršetak. (Pogl. 61, 4-5)

Ja, Krist, objašnjavam, ispravljam
i produbljujem riječ:

Prophet Jeremiah

Tako se događalo u prethodnim stoljećima: moji su bili mučeni i ubijani.
Ono što je bilo, nastavlja se. To su uvijek bili vukovi u janjećoj koži, koji na svijet dolaze gladni moći. Oni žele ugasiti i Kristovo svjetlo, koje im je trn u oku, pa i zato zlorabe Moje ime. Njihovo zavijanje možete čuti kad im Božji glasnici pred oči iznesu njihova sotonska djela, koja oni – kako to čak i kažu – čine u Moje ime.
Spoznajte: nekoć su Božje glasnike zlostavljali, mučili i ubijali. U današnje ih se vrijeme [1989.] kleveće i ismijava, podsmjehuje im se i ruga. Prave kršćane sada progone samo drugim sredstvima i metodama, ogovaranjem u medijima, koje oni nazivaju tisak, radio i slično. Iza njih stoje oni predstavnici Crkve koji se osjećaju ugroženi istinom, župnici i svećenici i takozvani opunomoćenici za sekte, zatim takozvani političari, novinari i reporteri i svi ostali koji su im se povjerili. I u današnje vrijeme [1989.] mnogi su pravedni muževi i žene omraženi od onih koji sebe nazivaju kršćanima zato što slijede Mene, Krista.
Spoznajte: kako je bilo u sva vremena, tako je i na prekretnici od staroga grješnog svijeta u Novo doba. Mnogi ljudi govore o Meni, Kristu. Međutim, zadesi li ih neki dašak, primjerice neka kleveta, oni padaju i izdaju Me. Iz straha za svoj zemaljski život, ugled i položaj, oni se i međusobno izdaju i mrze.
Mračnjak napada narode najrazličitijim metodama i huška jedan narod protiv drugoga. To je moguće jer ljudi međusobno nisu jedinstveni. Narodi gledaju jedni druge kao neprijatelje i tako razvijaju agresije i strahove pred budućnošću. Sve to mračnjaci uvijek iznova potpiruju jer žele držati mase uznemirene. Zatim oni dolaze kao lažni proroci, prikazuju se kao spasitelji i vezuju ljude na svoje „poslanje“ i na svoju osobu – ali ih ne usmjeravaju na Mene, Krista.
U preokretu od staroga grješnog svijeta u Novo doba, Doba svjetla, mračnjak napada svjetlo na širokoj fronti. Tko se međutim može trajno odupirati svjetlu? Nijedan čovjek, nijedna duša, nijedna mračna sila – čak ni onda kada zlorabi Moje ime i kad se postavlja protiv istinskih kršćana. Svjetlo, koje Ja Jesam, jače je.
Spoznajte: Ja Sam svjetlo svijeta koje nije vezano za vrijeme. Svjetlo prožima prostor i vrijeme i sve će učiniti novo. Dolazi vrijeme u kojem mračnjaku neće biti moguće ni naprijed ni nazad, već jedino kapitulacija i – kao svakomu pojedinom čovjeku i svakoj duši – preokret prema svjetlu, koje Ja Jesam.
Čak ako u ovoj završnoj borbi prevlada nepravda, a ljubav se sve više ohladi u mnogim ljudskim srcima – ipak je svjetlo već vidljivo: To je Krist, koji Ja Jesam, koji preko glasnika, preko pionira Novog doba donosi svjetlo na Zemlju. Mnogi će ljudi umrijeti. Ipak i mnogi će se spasiti, oni koji izdrže borbu sa silama tame. Oni koji ostanu vjerni Meni, držat će se evanđelja ljubavi i nadalje naviještati Kraljevstvo Božje po čitavoj Zemlji i svjedočiti o istini, koja Ja Jesam, koja prebiva u njima, koja preko njih govori i djeluje: Krist.

Odlomak iz knjige: “Ovo je Moja riječ” dato preko proročice, učiteljice i izaslanice Božje za današnje vrijeme.

Priredila: Ana Jurić

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s