… ateisti, nevjernici – borci protiv religijskih ideologija … religijski tvorci – borci protiv ateista i nevjernika … koji su bliže Stvoritelju? …

… blaženi su mnogi ateisti i svi ostali nevjernici jer oni su bliže Stvoritelju od većine vjernika i pratioca mnogih religija … njihova srca nisu zatrovana religijskim obmanama i nisu procijepljeni dogmama, kultovima i raznim ceremonijama … 

… ono, još važnije je što oni ne nose teret stoljetnih zločina svojih vođa “duhovnika” … njihove ruke nisu uprljane krvlju mnogih nedužnih ljudi … oni ne nose suodgovornost za nebrojena utamničenja, vješanja, spaljivanja, protjerivanja i mnoga druga zločinačka postupanja i ubojstva … 

… oni nisu sudili i osuđivali … dakle, njihova srca su čistija i od tzv. religijskih svetaca i blaženika … njihova etika i moral su daleko iznad nosioca i njihovih sljedbenika religijske etike i morala … kad dođe vrijeme za to oni će lakše prihvatiti Stvoritelja …

Ana Jurić

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s