… komentar na odluku Pape kojom želi promijeniti kurs broda koji se opasno nagnuo prema potonuću …

Shipwreck Clip Art - Royalty Free - GoGraph

… voda je došla do grla iako to zadrti crkveni kozevativci ne prepoznaju … Papa pokušava spasiti potapanje svog broda koji se opasno nakrivio i veći dio je već pod vodom … spasiti ili promijeniti tok počinjenog više nije moguće … ne mogu se vode rijeka jednostavno okrenuti i teći ponovo k svom izvoru … neki su na vrijeme prepoznali i napustili brod … mnogi još iskaču iz njega dok se nije udaljio od obale i dok ga nisu zahvatili olujni vjetrovi na pučini … oni vjerni s punim povjerenjem u Crkvu ostaju na brodu … 

Ana Jurić

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s