Vi ljudi u svim narodima ove Zemlje, niste li još spoznali da s vama manipuliraju, da trebate biti ukalupljeni? Niste li još primijetili da srednja sfera naroda treba nestati? Vašim riječima rečeno: to je srednji stalež. Svi vi trebate postati robovi, svjesni podanici boga podzemlja. Svim sredstvima bog podzemlja i njegovi bogovi pokušavaju konzervirati sve i stvoriti umjetnu Atmosfersku kroniku preko vaše takozvane tehnike.

Mnogi u svijetu nisu svjesni što se trenutno događa! Mnogi ne prepoznaju znakove vremena! Mnogi vjeruju samo umreženim kategorijama duhovnika, politike i znanosti! Mnogi ne žele ni čuti da su manipulirani! Mnogi ne mogu shvatiti da ih se dijeli kako bi se sa njima lakše upravljalo! Mnogi ne vide da su zamorci duhovnih i svjetovnih vladajućih struktura i velikih korporacija! Mnogi ne vide da sa njima upravljaju iste mračne sile kroz čitavu povijest! Mnogima je oduzeta čista svijest prosudbe jer ne mogu više jasno čuvstvovati!

Prenijeti ću Vam kratki odlomak iz jedne (ima ih 14) Božanske objave iz 1997 god. kako bi oni koji to mogu razumjeti mogli protumačiti ovu Božju objavu iz 1997 god. i bolje shvatiti kaos u kojem se trenutno svijet nalazi.

Odlomak:

O vi ljudi u svim narodima ove Zemlje, mnogi Me od vas nazivaju Ocem i u molitvi jedinstva mole se Meni, Ocu. Ali dokazujete li se kao djeca vječnog Oca? Ili su mnogi od vas postali pakleni obožavajući boga podzemlja?

Pogledajte u svoj svijet i vidjet ćete kaos, kaos svakog pojedinca koji se okrenuo od Mene. To je karma svijeta. U toj karmi svijeta sudjeluje svatko. Ponetko će reći: “Gdje je moja krivnja?” Kontroliraj svoje misli i spoznat ćeš dio krivnje. Zbog čega govorim preko usta proroka? Jer vi Mene, svog Oca, više ne možete razumjeti! Vi Me više ne razabirete u svojim srcima, jer vam se srca sve više hlade, sasvim po volji boga podzemlja. Tako ste vi njegovi podanici i osjećate se takoreći radosno i sretno kad imate mali posjed što ga nazivate svojim vlasništvom. Pa što je vaše vlasništvo? Vaše vlasništvo je Nebo i sve dok ga ne otkrijete, vi ste robovi boga podzemlja i njegovih bogova.

Svoje teologe vi nazivate svojim takozvanim glavarima. Vi im dodjeljujete dostojanstva i nazivate ih dostojanstvenicima, međutim u Očenašu se molite: Oče. Mene oslovljavate kao svog Oca i Boga, ali grješnicima dodjeljujete dostojanstva tako što ih nazivate dostojanstvenicima.

Pitam vas, djeco Moja: Što nosite u svojoj glavi? Šupljinu – ili mozak koji je načinjen da misli i važe? Ali sve dok vas manipuliraju vaši posrednici, vi mislite onako kako hoće vaši posrednici. A vaši posrednici hoće da vi pristajete uz njih a ne uz Boga, svog Oca, koji Ja Jesam. Sve dok čovjek ne prosuđuje, ostaje grješnik i odan je grijehu i grješnicima, jer gleda za grješnicima koji sebe nazivaju dostojanstvenicima.

O vidite, na taj su se način mnogi okrenuli od Mene. Oni se boje Boga ljubavi, koji Ja Jesam, i vjeruju da bi im posrednici mogli pomoći, da bi mogli oraspoložiti Boga za grješnika. O vi djeco, postala ste nerazumna!

Isključite svoje “posrednike” i znajte i čuvstvujte: Ja Sam koji JA JESAM u tebi, velika ljubav.

O spoznajte: Vi ste izgubili unutarnje opažanje. Izgubili ste čuvstvovanje. Više ne znate što znači: Zajedništvo i opće dobro, dobro svima. Mnogi su okrenuti samo sebi i zatvorili su svoja čuvstva, svoje fino osjećanje pred samim sobom. I time su mnogi postali marionetama koje bez razmišljanja služe bogu podzemlja i njegovim bogovima.

A ponetko pita: “Kad griješim, tada me Ti kažnjavaš, o Bože!” O dijete, u Mojemu čitavom zakonu nema nijedne kazne. Ti vjeruješ u astralni zakon “Što čovjek sije, to će on žeti”. To je kazna – ti se sam kažnjavaš svojom sjetvom, svojim grijehom.

O spoznajte: Sve dok je čovjek okrenut samome sebi, nema odnos prema bližnjem, a pogotovo ne prema svijetu životinja, biljaka i minerala, niti prema zviježđima. On sebe čuvstvuje kao takozvanog nadboga, a ipak  je samo rob boga podzemlja i njegovih bogova.

O spoznajte i shvatite da ovaj vaš svijet ne može trajno egzistirati. Globalno rečeno ovaj je svijet već pao u ponor. Ali bog podzemlja hoće još spasiti što se spasiti može. On se sa svojim bogovima povukao na uporišnu točku “svijet” da manipulacijom konzervira ono što se još može konzervirati kako bi se s uporišne točke “svijet” i dalje borio protiv Mene. Vi, svaki pojedinac mora postupno spoznati da se na ovom svijetu čitava atmosfera spušta, uključivo Atmosferska kronika u kojoj je pohranjena cijela povijest čovječanstva, sve ono što još nije okajano. Vaše bolesti, vaše nevolje, vaše brige, vaše pošasti i još mnogo toga dolazi od vas samih. Vi ste unijeli tu prljavštinu i sad vam se ona vraća.

Vi ljudi u svim narodima ove Zemlje, niste li još spoznali da s vama manipuliraju, da trebate biti ukalupljeni? Niste li još primijetili da srednja sfera naroda treba nestati? Vašim riječima rečeno: to je srednji stalež. Svi vi trebate postati robovi, svjesni podanici boga podzemlja. Svim sredstvima bog podzemlja i njegovi bogovi pokušavaju konzervirati sve i stvoriti umjetnu Atmosfersku kroniku preko vaše takozvane tehnike. Sada se u vašem svijetu odigrava sve više i više toga, jer se atmosfera spušta na vas i sva prljavština što ste je unijeli u atmosferu. Bog podzemlja sebi kaže: “Manipulacijom gena mogu ponešto održati.” I on neće ustuknuti ni pred ljudima, ni pred vašim tijelima, jer vas on treba kao poslušne robove, kao radnike, kao ukalupljene koji imaju samo jednu misao, a ona glasi: “Ja! Sve meni, samo meni! Bližnji mi je nevažan – borba, rat, razaranje, ubojstvo, namjerno ubojstvo, silovanje” i još mnogo toga.

O spoznajte: Ako vas i konzervira – jer neke je već konzervirao – doći će čas kad se izvanjski omotač odvoji i duša utekne, štoviše mora ona uteći, jer u duši je JA JESAM, a to je besmrtno. Ono se ne može razoriti ni manipulirati. Ja Sam dah u tebi, o čovječe. Otiđe li dah iz tvog tijela, tada duša diše dalje. Tu bog podzemlja može raditi što hoće – Ja sam stvorio čisto u tebi i ono se vraća Meni, makar i preko mnogih ciklusa u mjestima čišćenja gdje valja otplaćivati.

_________________________________________________

Odlomak je iz knjige: “Duh svemira, Bog, govori neposredno u naše vrijeme preko Svoje proročice”

Preporuka: Knjiga je skup pisanih objava putem koji svaki otvoren čovjek može naći upute i pomoć kako da se nosi sa ovim turbulentnim vremenom u kojem živimo! Može se nabaviti putem tel. 098 9425 777 ili na E-Mail: info@rijec.com.hr

___________________________________________________

Priredila: Ana Jurić

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s