Katolička crkva ne samo da je sramota već je velika opasnost po čovječanstvo!

Naš komentar na ispadanje kostura iz ormara:

Opet ista priča – hinjena tuga, žal za žrtvama:

citat iz TRIS portala – Šibenik:

 Zbog velikog pedofilskog skandala u Crkvi u Francuskoj, Papa Franjo je izrazio  izrazio “veliku tugu” , a kako je izjavio glasnogovornik  Vatikana Matteo Bruni, “njegove misli na prvom mjestu su sa žrtvama, s velikom tugom za njihove rane i zahvalnost za njihovu hrabrost što su ih prokazali, kako bi, osvijestivši tu strašnu realnost, Crkva u Francuskoj mogla krenuti putem iskupljenja.

Kojim to putem iskupljenja bi Katolička crkva trebala dalje ići kad kosturi po čitavom svijetu gotovo svakodnevno ispadaju iz njihovih ormara – što je sljedeće!? Katoličkoj crkvi kao i nekim drugim vjerskim institucijama trebalo se davno zabraniti njihovo djelovanje i procesuirati njihove predatore! Svi oni koji ih štite kao i oni koji ih održavaju na sceni moći suučesnici su u njihovim djelima! Kozmički mlinovi melju polako i pravedno! Stoljetna sjetva sada je stvarna žetva!

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s