Dao sam vam zdravu Zemlju. Vi ste međutim od stambenog planeta Zemlje učinili deponij smeća i klijalište bolesti, epidemija i još više toga.

U našem vremenu, godine 1999. Vječni se objavio preko Svoje proročice Gabriele: On je sklopio savez sa životinjama i s cjelokupnom prirodom i s Majkom Zemljom. 

Landfill News | Children Of The Landfill
washingtonpost.com

Vječni Duh, Stvoritelj beskonačnosti, rekao je:

Dao sam vam zdravu Zemlju. Vi ste međutim od stambenog planeta Zemlje učinili deponij smeća i klijalište bolesti, epidemija i još više toga. Čovječanstvo obolijeva sve više jer Zemlja nije samo bolesna, nego gotovo nije sposobna za život zbog napasnika čovjeka, koji je neumorno zlostavlja i muči. 

Pokretač zla vjeruje da može ozdraviti kad se za njega pronađe pravi lijek, koji se na zvjerski način isprobava na životinjama u takozvanim laboratorijima. 

Nemilosrdni čovjek vjeruje da će tada i dalje moći iživljavati svoju nemilosrdnost. Stočari, koji drže životinje radi klanja, nisu ništa bolji od zvjerskih ljudi koji muče životinje u laboratorijima, zlostavljaju ih, komadaju i još više toga. Tko životinje drži zatvorene da vegetiranju na najužem prostoru iako Zemlja nudi slobodu, njemu će se jednom isto i slično dogoditi po zakonu uzroka i posljedice: što čovjek sije, to će on žeti. 

Tako je svatko kovač svoje sreće. Kakvo zlo čovjek nanese životinjama, biljkama, mineralima – dakle Zemlji – takvo će snaći i njega, svejedno kakav lijek uzima da bi izbjegao posljedicu.

Čovječanstvo mnogih generacija zlostavljalo je Zemlju na najokrutniji način. Oskvrnjivali su je i pljačkali njezina bogatstva. Ljudi su zahvaćali i zahvaćaju u vodene tokove, koji su žile Zemlje. Oni su istresali i istresaju svoje smeće u Zemljine izvore života, u mora. Razarali su i razaraju Zemljin štit, atmosferu, i pluća Zemlje, šume. 

Ljudi su postali kanibali. Izopačenosti kanibalizma su bezgranične. Čovjek kanibal uzgaja milijune i milijune životinja. Iz dana u dan čovjek kanibal tjera ih u klaonice i na najokrutniji način ubija da bi njihovo meso pojeo – naravno ukusno pripremljeno.

Netko vjeruje da su životinje roba i da Zemlju može pljačkati kako bi povećao svoj bankovni račun. On će jednom morati spoznati da je ustvari postajao sve siromašniji što je njegov bankovni račun postajao veći. Jadni stvorovi koji misle da bi mogli nadmašiti Stvoritelja uskoro će morati spoznati da im se Majka Zemlja više ne pokorava. 

Zemlja je sada Moja i činit će ono što je Moja volja. To znači da će ih uzroci, prijestupi ljudi na Majci Zemlji, sve brže sustizati kao posljedice. Čovječanstvo postupno dostiže vrhunac svoje rabote. Protivnik smatra da izopačenim ljudima koji zahvaćaju u život i izigravaju Stvoritelja može trijumfirati nada Mnom. On se uvijek varao, prevarit će se i ovog puta, jer Majka Zemlja je sada Moja. 

Na zastavi mnogih ljudi piše ubojstvo i umlaćivanje. Nezasitni čovjek Moloh postavio se protiv vlastitoga stambenog planeta a time i protiv svega što živi na Zemlji. Budući da ljudi nisu prihvatili ljubav svojeg Spasitelja prema ljudima i životinjama, Ja sam uzeo natrag Zemlju sa svime što na njoj živi – sa životinjama, svim vrstama biljaka i minerala – i s povjerenjem je polažem u ruke duhovnih bića i božanskih bića prirode koja će vrlo postupno ponovo izgraditi Zemlju s njezinim životinjama, biljkama i mineralima i dovesti je do ozdravljenja.

Savez sa životinjama je zaključen. Neka bude!“

I Bog, Vječni, reče dalje:

„Kada Zemlju budu nastanjivali duhovno kozmički miroljubivi ljudi, Ja ću Zemlju ponovo dati ljudima kao što je Isus, Krist, rekao u Govoru na Gori: ’Blago krotkima jer će posjedovati zemlju.‘

Životinje, biljke, elementarne snage, Zemlja, cjelokupna priroda dio su života. Nad njima nastat će Božje kraljevstvo mira tako da će na Zemlji biti kao što je na Nebu.“

* * *

Pročitali smo. Tko to može shvatiti, neka shvati, a tko to hoće ostaviti, neka ostavi.

Bog ostvaruje Svoju riječ! Može se prepoznati: Vječni malo pomalo uzima natrag životinjski svijet, isto kao i biljni svijet. Što onda? Što to znači za nas ljude?

Čovjek ubojica Zemlje

Promatramo li stanje čovječanstva i Zemlje, tada neizbježno pomislimo na vandala koji je Zemlju pretvorio u bojno polje, koji na vodi i na kopnu održava poganski kult žrtvovanja tako što svjetska mora izlovljava, životinje na kopnu masovno ubija i daje ubijati, i uvijek iznova nastoji posve opljačkati Zemlju.

Čovjek barbarin postao je doslovno razbojnik i ubojica što se tiče Zemlje sa svim ljudima, životinjama, biljkama i mineralima koje ona nosi. Takvog čovjeka može se nazvati i ubojicom Zemlje i duhovnim analfabetom koji zna samo za sebe. Kad Zemlja uzme natrag to što joj konačno pripada – npr. čovjekovo fizičko tijelo – tada je oslobođena duša, koja nije od ove Zemlje, duhovna ruina, koja se tek mora snaći u razinama čišćenja da bi se tamo izgradila. Jednom će ona naučiti otkriti ono što konačno nosi u sebi: slobodnog Duha, svemirskoga Jednog, koji je njezin Stvoritelj i nebeski, vječni Otac; naučit će da je ona duh iz Njegova Duha.

Tekst iz knjige: SVEMIRSKO JEDINSTVO KOJE GOVORI – Riječ Univerzalnog Duha Stvoritelja

Kozmički udžbenik i priručnik škole Božanske Mudrosti

Iz razgovora sa Gabrielom sastavili: Martin Kubli i i Ulrich Seifert

Priredila Ana Jurić

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s