Ne treba nam revizija međudržavnih ugovora između Crkve i države – treba razotkriti i ukloniti krivotvorine lažnog vjerskog sustava opasnog po život ljudi i funkcioniranje društva.

Mnogi neprestano zazivaju reviziju međudržavnih ugovora između Crkve i države – revizija bi značila malo preslagivanje i uljepšavanje postojećeg stanja.

VEZANE VIJESTI

Ne treba nam revizija međudržavnih ugovora između Crkve i države – treba razotkriti i ukloniti krivotvorine lažnog vjerskog sustava opasnog po život ljudi i funkcioniranje društva.

To što se osnovnoškolcima u Hrvatskoj postavlja u zadatak na satu vjeronauka ozbiljna je prijetnja za normalni razvoj djece i opstanak zdravog društva. Crkva i politika već duže upravljaju vlakom u koji pristup imaju samo odabrani, svjetonazorsko vjerski i politički podobni! 

Možemo mi odmah preispitivati utemeljenost međudržavnih ugovora i pozivati na njihovu reviziju! Upravo tako se utvrđuje i osnažuje stoljetni brak između Crkve i politike! Nije bitna kompozicija vlaka već sadržaj koji  se u njoj vozi!

Sadržaj je krivotvoreni nauk koji za posljedicu ima izopačeni moral i etiku, izopačenu pravdu i pravednost, a koji je doveo do netrpeljivosti i mržnje među ljudima i katastrofalnog stanja u društvu! 

Vjeroučitelji gotovo da nisu za osudu jer oni su produkt vjerskog nakaradnog sustava. Oni su oblikovani na način kojim isto tako oblikuju djecu koja su joj povjerena međudržavnim ugovorom između Crkve i države. Mi se trebamo baviti tim, po ljude opasnim sustavom koji stoljećima uništava i osakaćuje milijune i milijune ljudi po čitavom svijetu! Upravo u segmentu obrazovnja leži najveća opasnost međudržavnih ugovora!

Kako ti sustavi funkcioniraju dovoljno je jednom čuti izjave ili govor (po)glavara Crkve i države!

Redakcija

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s