… istina se svjesno stoljećima relativizira, zataškava … sve više ljudi ne želi više vjerovati krivotvorinama i krivotvoriteljima … tko im još uvijek vjeruje – oni koji gaje slične ili iste interese ili oni koji su indoktrinirani od strane krivotvoritelja … ili oni koji su slijepi …

… TO VIŠE NIJE MOGUĆE … NEĆE IĆI … VRATA ISTINE SU OTVORENA …

Fotos: Markus Spiske

… religije su kozmičke zakonitosti pretočile u znanost … ljudske tvorevine postavili su iznad kozmičkog … umjesto istine stvoreni su konstrukti neistine, predodžbi i laži … umjesto jedinstva, nejedinstvo … umjesto slobode, neslobode … umjesto pravednosti, nepravde i pravdanja … umjesto mira stvoren je nemir, mržnja, rat  … nastankom bogatstva nastalo je siromaštvo …

… možda će neki prosvjedovati i reči to nije istina jer kako bi religije mogle biti odgovorne … no, treba uvijek ići na početak – religije su instalirale svjetovnu vlast kako bi za njih obavljale prljave poslove … ne deklariraju li se i danas elite na vlasti najčešće kao gorljivi vjernici koji otvoreno konzumiraju svoj vjerski svjetonazor … tko želi odvojiti vjersku od svjetovne vlasti na pogrešnom je putu —

… prosudimo sami – tko je odgovoran za genocid nad planetom Zemljom … sigurno ne samo izvršitelji, već prvenstveno nalogodavci i oni koji su ih instalirali … nije li genocid – bušenje i izvlačenje nafte i mnogih rudača … uništavanje šuma i prašuma … mijenjanje tokova rijeka … potpuna  zagađivanja plodnih oranica … zagađivanja atmosfere … proizvodnja nuklearnog oružja i nuklearni pokusi u i na zemlji … zašto … profit … čovjek … znanost i ljudske tvorevine pomagači su genocida nad Zemljom…

… čitav taj lanac nelogičnih i opasnih suprotnosti stvorio je kaos u prirodi i kozmičkim zbivanjima … narušena je prirodna ravnoteža … svaki prekid prirodnih tokova ima za rezultat bolesna tkiva , stanja … nastanak raznih bolesti … potresa, oluja, vulkana, požara …sve to posljedica je narušavanja prirodne ravnoteže zemlje … 

 … zato narodski recimo popu da je pop, bobu da je bob … za nevjerne Tome …

Bob = narod … pop = religija …

…samo istina oslobađa …

Ana Jurić

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s