Bog nije stvorio predatore

Edi Maurer

Općenito, sasvim je normalno da su divlje životinje plašljive. Ako se divlje životinje ne boje ljudi, onda su vjerojatno bolesne i treba ih ubiti. Ali u područjima u koja čovjek još nikada nije stavio svoju nogu životinje se obično ne boje ljudi. Zašto?

U najstarijim spisima postoje ukazi da životinje postaju nepovjerljive zahvaljujući ljudskom ponašanju, a neke su čak i mutirale u predatore ili štetočine. Kako je to moguće i kako preokrenuti taj razvoj opet u prvotno stanje? DVD dostupan s Brennglas.com

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s