Život među lisicama

Život među lisicama

Ginter Schumann uvijek je vidio fascinaciju u prirodi i kod životinja. To ga je navelo na strastveno fotografiranje prirode. Na povratku s foto izleta susreo je jednom mladu lisicu. Nazvao ju je Feline. Korak po korak, stekao je njezino povjerenje i ona je izgubila sav strah od njega. Pratio je lisičju damu Feline više od 11 godina, a višestruka mama lisica ga je čak integrirala u svoju lisičiju obitelj.

Koliko je Ginter Schuhmann bio primljen u obitelj lisica nato ukazuje i činjenica da se novi partneri mladih lisica također nisu plašili njega. Ginter Schuhmann dobio je uvid u obiteljski život lisica kao nitko prije njega. 

DVD dostupan na: http://www.brennglas.com/filme/guenther-schumann-und-feline-mehr-als-freunde/index.php

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s