Četverodnevna predstava – Vatikanska cirkus parada je gotova

Da li je ovaj svijet u kojem živimo izgubio kompas za pravdu, istinu i moral?

Znaju li mnogi da za sve učinjene zločine koje je učinila svećenička kasta, a posebno oni koji im revno pomažu držati ljestve da spase svoj obraz – da i on nose dio tog tereta na svojim leđima!?

Zar svećeničke kaste misle i vjeruju da za njih ne vrijedi zakon “uzroka i posljedica” ili zakon “sjetve i žetve”?

Jedna svećenička kasta javno je priznala učinjene zločine tokom svoje povijesti. Ista ta organizacija priznala je i svakodnevno priznaje zločine počinjene danas u vremenu u kojem živimo.

I sada ista ta vjerska organizacija pretrpana mnogim nedjelima i zločinima pred očima čitavog svijeta održala je skup na kojem je objavila u svojim redovima borbu protiv pedofilije.

To je naprosto tragikomično – pa nije jedna crkva koncern auto industrije, iako u stvarnosti ona je koncern, koja će svijetu obznaniti svoj propust, povući krivo sklopljene automobile sa tržišta, ispričati se i stvar je riješena.

Da li je ovaj svijet u kojem živimo izgubio kompas za pravdu, istinu i moral!?

Naprotiv, stoljećima opterećenoj vjerskoj organizaciji upućuju se sa svih strana svijeta pozitivne poruke podrške inicijativi Pape da želi napraviti reda u svojim redovima. Zar je ovaj svijet toliko slijep da ne vidi ili neće vidjeti da su to samo kozmetički potezi i da ta vjerska hobotnica nije u stanju i naprosto ne može više ništa učiniti sa tim preteškim zločinačkim teretom na leđima. Zar je pedofilija jedini krimen Crkve? Što je sa ostalim dubiozama koje svakodnevno potresaju tu svećeničku kastu?

Zar je ovaj svijet toliko oslijepio da ne vidi da ta i takva svećenička kasta nema ništa za božanskim učenjem. Zar ovaj svijet, pogotovo sljedbenici tog vjerskog koncerna, misle i vjeruju da bi Bog sebi zaista uzeo takve zastupnike, iako je On čak i u njihovoj Bibliji naglasio da Njemu ne trebaju zastupnici. Bio bi to zaista jad od “Boga”!

Da li je ovaj svijet u kojem živimo izgubio kompas za pravdu, istinu i moral!?

Taj vjerski koncern, a nije usamljen – ima ih još – zapravo prlja i pljuje Onoga na koga se poziva, pa čak kada bi taj na koga se poziva bio i izmišljen. Ima mnogo poštenih ljudi po čitavom svijetu koji bježe od te i takve Crkve i izjavljuju da tu za njih nema Boga. Djela te Crkve u velikoj su suprotnosti sa naukom na koga se pozivaju. Umjesto pravde, istine i morala – svjedoci smo nepravde, neistina (laži) i nemorala.

Jesmo li pažljivo s otvorenim očima i ušima promotrili i osluhnuli taj “povijesni skup” koji se dogodio u Vatikanu i kako smo doživjeli zvanično saopćenje s tog skupa? Promotrimo poruku koja je upućena svijetu:

Što su Papa i dvjestotinjak visokih crkvenih glavešina ponudili svijetu:

– da se zlostavljanje više nikada ne smije dogoditi

– učinjena zla Crkve Papa je relativizirao izjavom da su se slične stvari događale u

nekim kulturama uz prinošenje ljudskih žrtava – napose djece – kao žrtava u

poganskim ritualima

– da su pojedini pripadnici klera postali instrument u rukama Sotone

– u zlostavljanju vidimo ruku zla koja ne štedi čak ni dječju nevinost – rekao je Papa

– Vrijeme je da poslušamo odjek zatomljenog krika malenih koji su bili izloženi

krvnicima čija su srca anestezirana licemjerjem i moći. Ti užasni zločini

moraju nestati s lica zemlje. Mnoge žrtve skrivene u obiteljima i raznim

društvenim sredinama to zahtijevaju od nas – zaključio je papa.

Nisu li te poruke užas za nebrojeni broj žrtava, za svakog čovjeka sa imalo morala i poštenja!? Ne zaboravimo da se to zlo događalo stoljećima, a tek danas je došlo na svijetlo dana – na naplatu! I umjesto naplate i suđenja akterima – akteri sude nepoznatim zločincima – sotonama!

Što su to ponudili glavari Katoličke crkve, na po mnogima povijesnom skupu -ništa!? Ništa konkretno! Ne kaže uzalud jedna narodna poslovica: “Vuk dlaku mijenja ali ćud nikada!”

Pred vratima Vatikana i diljem svijeta žrtve Katoličke crkve bolno su uzvikivale tražeći pravdu za svoje uništene živote, a čitava ta četverodnevna predstava – igrokaz i njihove poruke svijetu bile su kao da se to ne radi o Crkvi – kao da vapijuće žrtve pred njihovim vratima nisu njihove žrtve! Sotona je eto ušla u svijet pa i u njihove svete redove i oni su donijeli odluku da to više neće dozvoliti! Katolička crkva, “visoko moralna tvorevina” pokazuje svijetu kako će ga ona osloboditi od sotone.

A što je sa milijunima ukradenih života kroz čitavu povijest sve do danas, oduzetih kroz pohotu vlastoljublja i samozadovoljavanja bestijalnih dugohaljinaša!?

Ta zločinačka djela žele se prikazati da su od danas, iako ona traju stoljećima. Ona su dio visoko crkvenih orgija kroz čitavu povijest. Spektar njihovih djelovanja i njihovih posljedica su zastrašujući! Oni su oduzeli milijunima ljudi pravo na dostojanstven život. Oni su oduzeli svojim sljedbenicima pravo na ispravno mišljenje i poimanje tj. na istinu.

Ne samo da su ljudima oduzimali tjelesnu čistoću, već su oduvijek oduzimali i danas im također oduzimaju duhovnu čistoću. Oni su ljude rastrojili i raskolili ubrizgavajući im putem svoje vjere otrov vlastoljublja, mržnje, pohlepe i požude. Oduzeli su ljudima urođenu dobrotu, čistoću, plemenitost, osjećajnost, profinjenost i sve to pod plaštem lažnog božanstva.

Ukrali su ljudima stvarnoga Boga i podmetnuli svog boga Molaha. Podmetnuli su stvarnom Bogu nezamislive grozote – od zvjerskih ubijanja, pljačkanja sve do razdora među ljudima i narodima.

Napokon, ukrali su dušu i razum svima koji su im vjerovali i slijedili ih i to na način da ti ljudi više ne mogu osjetiti i razmišljati drugačije osim onako kako su procijepljeni.., dakle, ukradeno im je sve što im je od stvarnog Boga poklonjeno!

Zato je skup u Vatikanu jedan bestidni skup, a njihova poruka svijetu o sebi i svom djelovanju je obični lopovluk zaogrnut u hineću svetost. Najškolovaniji i najprepredeniji glumci koje je svijet ikada imao priliku gledati na jednom mjestu odigrali su spektakularnu predstavu koja je “stvarno pravo ohrabrenje” za sve one žrtve koje nisu mogle dobiti kartu više da uđu kroz vrata Vatikana, kao i nebrojene žrtve po čitavom svijetu koje su očekivale pravdu!

Poruke koje su im poslale žrtve najbolje ocrtavaju katolički samit koji je već od njihovih vjernih sljedbenika po svijetu objavljen kao povijesni pozitivni iskorak.

Ne zaboravimo, ova Vatikanska cirkus parada nije održana da bi se rehabilitirale žrtve, već da bi se rehabilitirala Vatikanska kasta. Tko pažljivo i nepristrano pročita njihovo saopćenje svijetu bit će mu sve jasno: Vuk dlaku mijenja – ćud nikada!

Da li je ovaj svijet u kojem živimo izgubio kompas za pravdu, istinu i moral!?

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s