Gabriele, Božja proročica današnjeg vremena, dolmečer, tumač, Božja truba, 40 godina djelovanja proročke riječi na Zemlji. Od Abrahama do Gabriele, 4000 god. jedne struje Božje riječi, U stvarnosti Gabriele, Sofija, predstavnica Božje mudrosti tj. utjelovljena sama Mudrost

Poslije Isusa iz Nazareta ovaj svijet nije imao većeg proroka. Danas je sa nama proročica i učiteljica poslana za sve ljude svijeta – za one koji to žele i mogu shvatiti. Zahvaljujući djelovanju mnogih svjetskih religija veliki broj ljudi u svijetu ne vjeruju u postojanje Boga i Krista. A tko bi uopće poželio vjerovati u boga koga predstavljaju religije, čije su ruke zaprljane krvlju, zločinima i nasiljima kroz prošlost i sve do današnjih dana.

No, ne bih se htjela ovdje baviti tamom već Svijetlom, koje čovječanstvo nikada do sada nije imalo. Jedno od najviših duhovnih bića boravi među nama na Zemlji. To biće u obliku jedne vrlo jednostavne žene, već preko četrdeset godina nikada nije u prvi plan stavljalo sebe, već uvijek govori da je ona truba kroz koju Bog, Krist i duhovni svijet govore ljudima.

Što to duhovni svijet govori ljudima u današnje vrijeme, vrijeme kada se sve što je čovjek stvorio urušava? Sve takozvane ljudske vrijednosti usmjerene su protiv čovjeka. Čovjek je okovan vjerskim, državnim, bankovnim, medicinskim i drugim aparatima koji kontroliraju i upravljaju njegovim život od rođenja do smrti.

Ljudi ovog našeg doba dobili su nebesko znanje koje se ne može mjeriti ovozemaljskim ljudskim znanjem. Nitko, nijedna ljudska tvorevina od crkvi do nauka i naučnika nema spoznaje o ljudskom životu. Nitko, zapravo ne zna mnogo o bitku života – ljudskom ili drugih živih bića, kao i o kozmosu . Sve takozvane znanstvene tvrdnje filozofa, psihologa, liječnika, teologa i drugih koji proučavaju čovjeka, zapravo su nagađanja, obične tlapnje (moje mišljenje) naspram toga što nam je duhovni svijet podario u posljednjih četrdeset godina.

Ipak, duhovni svijet uvijek ističe – svakom čovjeku se ostavlja sloboda u što i kome će vjerovati. U ovoj ponudi Neba ne postoji mogućnost misionarenja i vrbovanja ljudi, nema svećenstva i crkvenih objekata, ceremonija. Duhovni svijet daje – sve ljudske institucije uzimaju! Nema članstva – a kako i da se postane član duhovnog svijeta! Ne postoje narodnosti, različite konfesionalne pripadnosti, zabrane, podjela na muško ženski svijet u kojem muškarci odlučuju o životu i smrti. Da Bog zaista govori, mnogi to teško mogu shvatiti (bar za sada) to se ne može nikome dokazati, ali je moguće da svaki pojedinac koji to želi može sam provjeriti.

Mi smo u mogućnosti doznati od kuda dolazimo, kamo idemo! Ako želimo možemo doznati koje komunikacijske mreže utiču na nas, tko nas programira – tko upravlja sa nama a da mi toga nismo svjesni. Također možemo saznati kako naći izlaz iz svojih ljudskih zapletenosti vezanim na ovaj svijet.

U objavi (knjiga: “Velika kozmička učenja Isusa iz Nazareta, 291 str.) Krist je objavio Apsolutni zakon – sve o Zakonu života – spoznajama, znanjima, moralu, etici kakve ovaj svijet ne poznaje (bolje rečeno stoljetna indoktrinacija crkvenih muškaraca zamračila je to znanje). Tko uđe u čitanje tih objava, ako i malo ima analitičkog duha odmah prepoznaje – to nije moglo doći iz ljudske glave. U daljnjih pet tomova knjiga Gabrile tumači Apsolutni zakon. Na tisuće i tisuće objava, koje su pretočene u pisanu riječ prenose se putem mnogih medija (preko tisuću TV i radio postaja u svijetu a također i u Hrvatskoj).

Duhovni svijet preko proročke riječi podario je “Životnu školu” (1244 str.) za sve one koji žele još na ovoj Zemlji proći četiri stupnja“ duhovnog školovanja putem samospoznaje do Bogospoznaje – kako bi imali mogućnost vratiti se tamo od kuda su i došli.

Nalazimo se pred jednim velikim svemirskim preokretom. Svemirske sile djeluju sve jače na naš sadašnji život. One također utječu i na cjelokupni sunčani sistem i posvuda prouzrokuju promjene. Najbolje to vidimo i doživljavamo kroz promjenu klime i njenog utjecaja na naše zdravlje. U nekoliko knjiga o zdravlju duhovni svijet je dao potpuni uvid u nastanak bolesti – kako ih spriječiti ili liječiti.

Također objavljeno je o uzrocima promjene klime, te posljedicama koje nas očekuju. Iako su kataklizmičke promjene već dobrano zakoračile u naše prostore i živote – znanstvenici nas uvjervaju da to ništa nije alarmantno i da se to događalo u prošlosti.

Na žalost ljudski rod je u svemu uspio stvoriti svoju suprotnost i uvjeriti sam sebe da je čovjek alfa i omega sveg postojanja. Bog je samo religijska izmišljotina. Sve češće smo svjedoci da i samo svećenstvo više ne vjeruje u postojanje Boga, i zato se i predstavlja moćno kao da su oni bogovi.

Jedna od najmoćnijih objava je Kristovo svjedočanstvo pod nazivom “Ovo je Moja riječ” (969 str.). U toj moćnoj objavi svjedoči Krist autentično vrijeme i događaje u kojem je živio. Krist objašnjava, ispravlja i produbljuje Svoju riječ koju su mnogi crkveni moćnici stoljećima prilagođavali i zloupotrebljavali za svoju vladavinu nad ljudima. On, centralna ličnost svih tih događanja, sudionik, govori o stvarnim događanjima. Ovo djelo, objava iz duhovnog svijeta baca na koljena sve vjerske lopovluke kroz povijest do današnjeg dana.

Dugačak bi popis bio svega što je nama ljudima poklonio Duhovni svijet. Nema područja našeg ljudskog života iz kojeg nismo dobili objašnjenje, znanje, upute: o djeci, porodici, partnerstvu, rođenju, smrti, kozmosu, ratovima, mržnjama, crkvama…o tome zašto se sve u svijetu događa, kako se događa ….o stvarima koje niti sanjati nismo mogli da su moguće i da postoje. I sve to se poklanja uvijek uz objašnjenje – bez prisile – tko hoće vjerovati, neka vjeruje – tko želi uzeti, neka uzme i provjeri jeli to istina!

Bog ljudima otkriva sve i kaže da o tajnama govore oni koji sami nešto skrivaju i taje i putem svojih tajni žele dobiti više na svom autoritetu i važnosti pred ljudima.

I sve to je dato preko jedne obične (za naše pojmove) žene, ali u stvarnosti preko jednog velikog od Boga poslanog visokog božanskog bića i proroka za nas ljude – za sve narode, svejedno koje su vjere. U božjem Kraljevstvu ne postoje vjere, nacije, države – ne postoje nadređeni i podređeni. Postoje svjetlosna bića koja se susreću sa radošću i ljubavi, koje mi na žalost tumačimo s trodimenzionalnim egoističnim shvaćanjem. Ovozemaljska ljubav za posljedicu ima netoleranciju, mržnju, moje, meni, ratove, ubijanja, silovanja i iskorištavanja od djece do odraslih ljudi. Plaćanje danka duhovnim i svjetskim vođama na svim razinama društva od sela do države.

Svaka knjiga (objava, jer sve je objava iz duhovnog svijeta) ako je uzmemo u ruke i počnemo čitati, jednostavno potiče na razmišljanje i postavljanje mnogih pitanja!

Zahvaljujem redakciji ako objavi ove poticaje koje su

me dovele do mnogo svijetla i spoznaja, što mi

olakšava svakodnevni život u ovom turbulentnom

vremenu i što osjećam da sam dio zaista nečeg velikog.

Ana Jurić

2 misli o “Gabriele, Božja proročica današnjeg vremena, dolmečer, tumač, Božja truba, 40 godina djelovanja proročke riječi na Zemlji. Od Abrahama do Gabriele, 4000 god. jedne struje Božje riječi, U stvarnosti Gabriele, Sofija, predstavnica Božje mudrosti tj. utjelovljena sama Mudrost

 1. Vjerske institucije u ovom svijetu su srca ljudi ispunile strahom od Boga,dok je nekad čovjek volio Onoga koji je sveprisutan u svoj svojoj raskoši. One su opteretile čvjeka brigom od Božjeg gnjeva (prokletstvom) a nekad je čovjek tražio Boga kako bi mu olakšao teret. One uče da moramo imati posrednika kako bi dosegli Boga a nekad smo znali da ga možemo dosegnuti životom u dobroti i istini.
  Svugdje gdje je religija došla stvorila je nejedinstvo što je suprotnost Bogu, razdvojila je čovjeka od Boga,čovjeka od čovjeka,muškarca od žene i na taj način stvorila vjerske svete spise po modelu muškog svijeta
  Religija je ta koja je stvorila agnostike.

  Sviđa mi se

 2. TKO UPRAVLJA NAMA A DA NISMO SVJESNI?
  U tekstu sam između ostalog pročitao i navedene riječi, pa se dragi čitaoče zapitaj iskreno o slijedećem o čemu pišem.
  Obično pred smrt osobe kažu važne riječi, pred samu smrt Isus Krist je rekao:
  ¨A da bi dobili vječni život, trebaju dobro upoznati tebe, jedinog pravog Boga, i onoga koga si poslao, Isusa Krista¨. Ivan 17:3.
  Da bi mogli dobiti vječni život potrebna je točna spoznaja najprije Boga, pa onda i Isusa Krista. Pa tko je Krist ? Biblija govori o njemu kao sinu Božjem (svakako nije dio tkz. Svetog trojstva) jer kao što je pisano u 1. Timoteju 2:1 ¨Jer jedan je Bog i jedan je posrednik između Boga i ljudi, čovjek, Krist Isus¨.
  Tema nije ovo što sam napisao samo želim naglasiti riječi Krista kad je rekao u Ivanu 17:17 ¨Tvoja je riječ istina¨. Mi možemo ili ne vjerovati nekom čovjeku, ali ako Krist kaže da je Biblija istina imamo pouzdanje da preispitamo tu izjavu.
  U ovom pismu ću otkriti (nikome nije to dato ako nije od Boga) istinu koja je skrivena od mnogih ljudi. Istina je da postoji duhovni svijet da postoje duhovna bića anđeli, ali da li postoji još netko koji bio mogao upravljati umovima ljudi i ovim svijetom?
  Ako nas prevari neki varalica izgubiti ćemo novac, ako nas prevari trgovac političar ili pravnik možda ćemo izgubiti neka prava, no ako nas prevari Sotona sa svojim lažnim duhovnim mamcima možemo izgubiti život. Prijevara je stvarno stara koliko i čovjek. Jedan od prvih događaja u povijesti bila je prijevara, bio je to slučaj kad je Sotona prevario Evu u edenskom vrtu što je opisano u knjizi Postanka. Premda je prijevara česta pojava na zemlji u današnje vrijeme je to naročito slučaj. Danas je popularno vjerovanje da Sotona nije stvarna osoba, ali kad su u velikim problemima ili su bespomoćni, ljudi često osjećaju da oko njih vlada zlo strahovite moći. Mnogi ljudi raznih uvjerenja počeli su ozbiljno razmišljati da svijetom vlada neka zla sila naročito kad dođe do ratova između naroda. Iako mnogi ljudi ne vjeruju da postoji duhovna osoba Sotona čije ime znači protivnik, je jedna od njegovih zamki jer mu je svakako od koristi da bude u sjeni anonimnosti. Biblija je pouzdan izvor informacija o njemu, ona nam govori o Sotoni kao o stvarnoj osobi, a ne kako to neki vjeruju da je to samo zlo u ljudima, da je stvarna osoba pogledajte što biše u čit. Jobu 2:1., ili da je stvarna osoba, a ne samo princip zla saznajemo kad čitamo u Bibliji na koje je načine Sotona iskušavao Isusa nakon 40 dana boravka u pustinji. On je stvoren kao savršen anđeo, sam se stvorio protivnikom kad je dozvolio da u njemu prevlada ambicija i ponos, prorok Ezekijel u 28. poglavlju ga opisuje kao anđela visokog ranga – Keruba, koji je bio pečat savršenstva, mudrosti i ljepote, da je bio u Edenskom vrtu, kako je bio u naklonosti Božjoj sve dok se njegovo srce nije uzoholilo zbog ljepote, dok se nepravednost nije našla u njemu, čak je osporio je pravičnost Božjeg suvereniteta izgovorivši prvu laž u cijelom svemiru ¨ Ne, nećete umrijeti¨ 1: Mojsijeva 3:4, Sotona je Božji protivnik motiviran ponosom da se njega obožava umjesto Jahve (JHVH), a njegov izazov predstavlja ispit svim razumnim stvorenjima s obzirom na lojalnost jedinom pravom Bogu. Sotonu je od Boga već snašla velika kazna jer više nije na nebu sa vjernim Jehovinim duhovnim osobama čit: Otk. 12: 9. Jesi li primijetio da se Sotona naziva ¨stara zmija¨ da zmija koja je prevarila Evu, a isto tako da on ima svoje anđele, pitaš se možda tko su oni? Sotoni je tokom vremena uspjelo okrenuti i neke anđele protiv Boga. Neki anđeli su napustili od Boga povjereno mjesto na nebu, uzeli si ljudsko tijelo. Biblija u svojoj prvoj knjizi 6. poglavlju objašnjava da su to učinili kako bi lijepe ljudske žene uzimali za žene, imali su s njima nedopuštene spolne odnose i tada su i iz tih neprirodnih spolnih veza rađalo bastardno potomstva divova – nefila, koji su kao i cijeli taj naraštaj radi velike zloće bili uništeni u općem velikom potopu koji je došao na zemlju. Ti anđeli se nisu utopili, ali od tada ne mogu uzimati ljudska tijela i ne mogu biti članovima organizacije svetih anđela, te ih čeka od Boga zaslužena kazna uništenja.
  Uz podršku tih otpalih anđela-demona sotona zavodi cijelu nastanjenu zemlju, često se pretvara u anđela svjetla služeći se naročito svjetskim vladavinama i krivim religijama, i lažnim prorocima da zaslijepi ljude za biblijske istine čit. 2. Kor. 4: 4 .
  ¨A ako je i zastrta dobra vijest koju objavljujemo, zastrta je onima koji odlaze u propast, onima kojima je bog ovoga svijeta zaslijepio umove nevjerničke, da do njih ne prodre svjetlost slavne dobre vijesti o Kristu, koji je slika Božja¨.
  Da li si zapazio da se navodi Sotona kao bog ovog svijeta koji kakav je jasno odražava njegovo duh Božji protivnik je toliko jak da ga Biblija naziva i da vladarem ovog zraka tj. ovog pokvarenog društva sa otpadničkom krivim religijama koje su njegovo remek djelo sa učenjima njegovih demona.
  Dragi čitaoče prispituj sve nadahnute izraze da li su od Boga, o točnoj spoznaji Boga i Krista ovisi naš život i ne želim da ovaj napisani tekst shvatite kao neku kritiku, već izraz ljubavi i istine, kao što kaže Apostol Pavao u Galaćanima 4.16 ¨ Jesam li vam dakle postao neprijatelj zato što vam govorim istinu?¨.

  Sviđa mi se

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s