Knjige koje skidaju sve maske crkve

Traži se dobar prevodilac sa slovenskog na hrvatski jezik za knjigu “Novac je bog crkve”

_____________________________________________________________________

Katolička crkva je protiv demokracije, odvojenosti crkve i države, slobode savjesti i izražavanja, nepovredivosti života …

Image00001-1Crkva naglašava da poštuje i uvažava ljudska prava i demokraciju. Ali, je li to istina? Iz učenja crkve, raznih izjava klera i crkvene povijesti, jasno je da katolička crkva ne priznaje u načelu niti demokracije niti ljudska prava. Ako to naizgled priznaje, onda to priznaje samo kao sredstvo za postizanje svojih ciljeva, ne kao vrijednosti same po sebi razumljive. Katolička crkva ne priznaje temeljna ustavna prava kao što su pravo na život (biblijske smrtne kazne, pravedni rat), slobodu savjesti i vjere, slobodu izražavanja, pravo na glasovanje, jednakost (stalni napadi na homoseksualce …) Također je protiv ustavnog načela odvojenosti države i vjerskih zajednica, a pri tome ima pomoć države koja na mnogo načina radi za dobrobit crkve i krši taj princip (državno financiranje crkvene sfere, bogoslovni fakultet u sklopu javnog sveučilišta, crkveni blagoslovi javnih zgrada, vojni kapelani, javni radio i televizija …).

302 stranica, cijena 20 eura

Više o knjizi na http://www.began.si

________________________________________________________________________

Novac je bog crkve. Tisuće milijardi u crkvenim blagajnama, a u svijetu milijarde siromašnih i gladnih

Image00003Knjiga o bogatstvu katoličke crkve u cijelom svijetu i Sloveniji, o crkvenom zlatu, nekretninama i gotovini, državnom financiranju crkvene sfere, crkvenom varanju i pomoći drugima sa tuđim novcem, o crkvenom mafijaškom poslu kao “božanskom radu”, o kolapsu mariborske nadbiskupije i njenoj financijskoj sferi, o izigranim dioničarima, o slamnatima svećenicima, o robovanju države crkvi, o biskupskom posvećenju kao nagradi za prevaru, o zaradi klera kod božićnih blagoslova, o bogatoj ljubljanskoj župi, o programiranju stečaja biskupija, o neustavnom financiranju crkve …

302 stranica, cijena 20 eura

Više o knjizi na http://www.began.si

________________________________________________________________________

Istina i crkva se međusobno isključuju!

Image00004-1Više nema dvojbe:

crkva je utemeljena na krvavoj Bibliji,

reproducira se prisilnim krštenjem djece,

za preživljavanje joj niti jedan zločin nije prevelik,

i kroz cijelu svoju povijest pliva u seksualnom nemoralu,

pedofiliji i danas, u pranju novca!

Sve to je suprotno istini, Bogu,

na kojeg se crkva poziva!

Činjenice i još više o katoličkoj crkvi!

Knjiga o crkvenoj pedofiliji, nasilnom crkvenom nauku o djeci, prisilnome krštenju dojenčadi, bogatstvu crkve, krivotvorenju biblije, negativnom utjecaju biblije na društvo, crkvenim prokletstvima, zločinima nad životinjama, tužbi protiv katoličke crkve jer nije kršćanska, o nemogućnost cjelovitog izlaska iz crkve, o papi kao križaru protiv muslimana, o crkvenom prokletstvu vegetarijanaca i zločinima crkve nad životinjama, o ponižavanju žena i židova …

206 stranica, cijena 20 eura

Više o knjizi na http://www.began.si

2 misli o “Knjige koje skidaju sve maske crkve

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s