P O Z I V

 

Pozivamo sve koji imaju potrebu pomoći stradalim u poplavama da nam se priključe u zajedničkoj akciji. Nakon što se omogući povrat ljudi u svoje domove tek tada nastaju problemi za mnoge obitelji. Do tada možemo se organizirati i dogovoriti osnovno: koliko bi nas bilo, tko eventualno ima auto, što bi sa sobom trebali ponijeti ili neke druge detalje.

Ako pomognemo samo jednoj obitelji – njima će to mnogo značiti, a mi ćemo se osjećati dobro. Živimo u vrijeme kada više nigdje nismo sigurni – poplave, potresi, oluje – moguće da ćemo mi sutra trebati nečiju pomoć.

Odlazak bi planirali za jedan vikend ili već prema zajedničkom dogovoru.

Radovat će nas ako se odazovete ovoj akciji!

Kontakt: info@david-udruga.hr

Tel. 092 2631712

Udruga David

 

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s