Što poručuju oni koji će NA REFERENDUMU zaokružiti “ZA”

VI ste nista drugo nego produzena ruka masona cije su se ideje utkale zajedno s komunistickom ucenjem pa ste se zajedno ujedinili protiv katolicke crkve.Ne vidim na vasim stranicam ni rijec protiv islama pravoslavlja i inih vjera ,cime dokazujete po cijem instrkucijama radite.Vi nemate niti moralne a jos manje materijalno pravo govorit protiv katolicke crkve kao sluzbene vjere rh a i ne zaboravite da ta vasa masonska sotonska sranja financiram ja i drugi katolici sirem lijepe nase,sto je apsurd..apsolutno pobijedom desne stranke na izborima vi cete nestati ,to možete racunati kao gotov cin.Amen (Lažna mail adresa: jasamja@hotmail.com )

Mnogi ljudi  uopće ne razumiju što se trenutno događa u Hrvatskoj. Na žalost ne razumiju mnogi vjernici ali i mnogi koji na sve gledaju kao da se to njih ne tiče, bojkotirajući Referendum. Varaju se svi oni koji se drže stare poslovice: “Psi laju, karavana prolazi.” Kako će biti kad osjete ugriz na svojoj koži?

Jedno od pisama koja stižu na našu adresu jasno ocrtava očekivanja od referenduma. Pročitajte pismo još jednom, je li ono upućeno samo nama ili….???

Udruga David

Jedna misao o “Što poručuju oni koji će NA REFERENDUMU zaokružiti “ZA”

  1. autor pisma nije svjestan da je Katolicka Crkva ucinila daleko vise stravicnih zlocina nego sve ostale vjerske institucije zajedno …. dakle , u tom smislu je KC najvece religijsko zlo na planeti zemlji i okolici. ….. svatko tko i malo misli mora doci do zakoljucka da je KC opsjena, obmana, prevara koja na temeljima ljudske neinformiranosti i neznanja gradi svoje carstvo u kojem zive popovi kako kraljevi …..

    Sviđa mi se

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s