Je li vama ovo normalno: Učenici petog razreda molili na vjeronauku za uspjeh referenduma!?

Index.hr

Piše: R.I.
četvrtak, 28.11.2013.

“UČENICI petog razreda jedne dubrovačke osnovne škole, jedanaestogodišnjaci, su na satu vjeronauka molili za uspjeh referenduma!”, piše dubrovački portal dubrovniknet.hr. Naime, roditelji su nazvali redakciju zgroženi  indoktrinacijom na satu vjeronauka kojega njihovo dijete pohađa.

“Nije se molilo za očuvanje braka, nije se molilo za djecu koja će rasti u sretnim bračnim zajednicama bez nasilja, nije se molilo za zaposlenje roditelja na čijim je ramenima teret egzistencijalnog preživljavanja, nije se molilo za toleranciju među ljudima, nije se molilo za poštivanje drugih, nije se molilo za mir u ljudima, nije se molilo za pravednost… ne!, molilo se da referendum uspije. Molilo se da u Ustav zemlje uđe jedna posve bezvezna stavka koja ništa neće promijeniti, a čija provedba košta čak 50 milijuna kuna!”, piše dubrovniknet.hr.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s