Vjeroučiteljici iz Ivanca se “fućka za zakone”: “Za doom, za doom,za doooom, jesmo li spremni za doom??”

Index.hr

Piše: R.I.

Vjeroučiteljici iz Ivanca se "fućka za zakone": "Za doom, za doom , za doooom, jesmo li spremni za doom??"

Foto: Facebook

NATAŠA ROGINEK, vjeroučiteljica iz Osnovne škole Ivana Kukuljevića Sakcinskog iz Ivanca, na svom je Facebook profilu ovih dana zaurlala: “Za doom, za doom , za doooom, jesmo li spremni za doom??”, a potom i dodala: “Joj, morti to ne bi smela reči? ups”.

Nakon što su se o njenim stavovima raspisali mediji, učiteljica je prepirući se s onima koji ne podržavaju njene stavove uspjela veličanje ustaštva povezati s referendumom o braku: “Misliš li da te se bojim? Zato što si izvrnuo moje riječi , izvadio ih iz konteksta i složio svoju priču? Znam ja što tebe peče…moja izjava da je brak=muškarac+žena, eto, to tebe bode u oči. Da se razumijemo, ja stojim iza svake napisane riječi i nemam se što tebi niti ikome drugome opravdavati! Ako te zanima što govorim u razredu, slobodno dođi, vrata su ti otvorena i dobrodošao si, možda štogod i naučiš!”.

Jedan od njenih (javnih) statusa je i ovaj: “Ma fućka se meni kaj vele zakoni, to je sve po ljudski, ja znam kaj veli BOG i AMEN !!!”.

Kakve sankcije vjeroučiteljicu čekaju zbog “Za dom spremni” još nije poznato.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s