ZASMETAO MU INTERVJU Dubrovački biskup obrušio se na Dubrovački dnevnik

tportal.hr

Dubrovački biskup Mate Uzinić na jučerašnjoj misi u dubrovačkoj katedrali povodom početka nove akademske godine napao je portal Dubrovački dnevnik zbog intervjua s predsjednicom udruge Protagora Vesnom M. Puhovski

‘U posljednje vrijeme su lobiji koji stoje iza takvih teza u Hrvatskoj sve glasniji, kako to pokazuje i naslov i sadržaj jednog vrlo svježeg intervjua na jednom od naših dubrovačkih portala koji se vjerom i vjerskim pitanjima najčešće bavi u negativnom kontekstu, a u kojemu se ovo Društvo, u tom intervjuu, poziva da se oslobodi katoličkog terora, a čemu je preduvjet da vjeronauk treba maknuti iz škola, križeve s javnih mjesta, a Crkva se treba prestati financirati iz proračuna. Dakako da trebaju prestati i ovakve mise na početku akademske godine’, rekao je Mate Uzinić.

Cijeli članak pročitajte OVDJE

 

 

 

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s