REAGIRANJE

Odluka suda o ukidanju kurikuluma zdravstvenog odgoja s obrazloženjem da je Ustavni sud donio današnju odluku jer je tu odluku morao donijeti, štiteći ono što je najvrjednije u demokratskom društvu, a to je demokratska procedura, čini se potpuno neuvjerljiva jer je ostavljen prostor objema stranama u ovom sporu da imaju pravo. Diplomacija u odlukama Ustavnog suda ne bi smjela imati mjesta.
Ostaje gorak okus ove odluke s nedvojbenom činjenicom da se s njom više pogodovalo crkvi, ali da se formalno ne zamjeri vladi.

Udruga David

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s