Gradonačelnik Bandić uručio Judith Reisman Medalju Grada Zagreba

jutarnji.hr

GRADONAČELNIK I LAŽNA ZNANSTVENICA

‘ISPRIČAVAM VAM SE U IME SVOJIH SUGRAĐANA’ Bandić uručio Reisman Medalju Grada Zagreba

Ranko Šuvar/CROPIX

Autor:  Hina

Objavljeno: prije 5 h i 38 min

ZAGREB – Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić razgovarao je danas u Gradskoj upravi s dr. Judith Reisman koja u Zagrebu boravi od 28. do 31. siječnja u organizaciji građanske udruge Vigilare te joj uručio Medalju Grada Zagreba i zahvalio zbog vrijednosti i stajališta koje promiče.

‘UVEDITE SPOLNI ODGOJ I OBEĆAVAM DA ĆE SE MEĐU DJECOM PROŠIRITI SPOLNE BOLESTI!’ Reisman u Saboru

“Grad Zagreb živi toleranciju, multietničnost, multikonfesionalnost i multikulturalnost”, kazao je Bandić i naglasio da je kao gradonačelnik svih građana Zagreba počašćen što je mogao ugostiti Judith Reisman, “američku znanstvenicu, humanitarku i prijateljicu” i dodijeliti joj Medalju Grada Zagreba za sve što promiče diljem Europe i svijeta.

Pozdravio je pritom njezina razmišljanja u borbi protiv destrukcije i holokausta te ocijenio hvale vrijednim njezin jasan stav u borbi protiv pedofilije i seksualnog odgoja.

Bandić se ispričao Judith Reisman ako je u Zagrebu doživjela neki incident. “Ako vam se dogodio neki incident u Zagrebu, ispričavam vam se u svoje i u ime svojih sugrađana”, rekao je Bandić.

Zahvalivši gradonačelniku Bandiću na toplom dočeku i lijepim riječima, Judith Reisman rekla je da je počašćena dodjelom Medalje Grada Zagreba i prijemom na zagrebačkom Medicinskom fakultetu, u Hrvatskom saboru i općenito u Zagrebu.

Podsjetila je da je razlog njezinog dolaska u Hrvatsku bio dati potporu HTV-ovoj novinarki Karolini Vidović Krišto, čija je emisija ukinuta zbog prikaza i drugih stajališta o spolnom odgoju u dokumentarnom filmu redatelja Timothyja Tatea “Kinseyevi pedofili, tajna povijest”.

http://www.jutarnji.hr/gradonacelnik-bandic-urucio-judith-reisman-medalju-grada-zagreba/1082311/

Jedna misao o “Gradonačelnik Bandić uručio Judith Reisman Medalju Grada Zagreba

  1. Ovakvo poniženje građana i građanki Zagreba kakvo nam je priuštio Bandić mogu komentirati samo u njegovom stilu: DRAGE ZAGREPČANKE I ZAGREPČANI!
    TEŠKO SU MI POVRIJEĐENI OSJEĆAJI DODJELOM MEDALJE MOGA RODNOG GRADA NEKOJ KVAZI ISTRAŽIVAČICI, A JOŠ VIŠE ŠTO SE GRADONAČELNIK ISPRIČAVAO ZA NEPRISTOJNO PONAŠANJE DIJELA ZAGREPČANA! NJEGOVIM ČINOM UČINJENA MI JE TEŠKA DUŠEVNA PATNJA ALI JA NJEGA NEMOGU ZABRANITI KO ŠTO JE ON ZABRANIO PLAKAT ZA PREDSTAVU FINE MRTVEDJEVOJKE, ALI NA SREĆU DOLAZI SVIBANJ!

    Sviđa mi se

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s