Za papinu sigurnost u Meksiku pobrinut će se pripadnici narkokartela

Index.hr

Piše: A.K.
srijeda, 8.2.2012 22:02

Foto: AFP
PRIPADNICI meksičkog narkokartela Los Caballeros Templarios ovih su dana ulice oblijepili plakatima preko kojih prijetećim tonom suparničke bande upozoravaju da se suzdrže od svakog oblika nasilja za vrijeme posjete pape Benedikta XVI, jer će “oni održavati red pod svaku cijenu”.

“Vitezovi templari” su ovim putem prvenstveno zaprijetili klanu Jalisco Nueva Generacion, a zanimljivo je kako su plakati postavljeni u saveznoj državi Guanajuato, iako to područje ne kontrolira ni jedna ni druga banda.

“Želimo mir u Guanajuatu u ovo sveto doba. Da niste ni pomislili izazivati nasilje tijekom boravka Njegove svetosti Benedikta XVI. Smatrajte se upozorenim”, pisalo je na plakatima koje su postavili članovi ovog pseudoreligijskog narko-kartela.

Unatoč najboljoj volji i namjerama ove narko-bande, policija je ipak uklonila plakate i jasno poručila kako je “ona ta koja će čuvati mir, red i sigurnost u Guanajuatu, i to na temelju zakon”, prenosi Fox News.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/za-papinu-sigurnost-u-meksiku-pobrinut-ce-se-pripadnici-narkokartela/598180.aspx

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s