Fra Zvjezdan Linić usporedio sudionike gay povorke s pedofilima

15.06.2011. / 23:28

Autor: Nacional.hr

Ludilo:

Fra Zvjezdan Linić usporedio sudionike gay povorke s pedofilima

“Znači li to da će sutra, tražeći svoja prava, na ulicama paradirati pedofili, kriminalci…?”, pita se Linić, zaboravljajući valjda kako korporacija u kojoj je zaposlen u zadnje vrijeme bilježi drastičan pad prometa, baš zato jer su ‘poslodavci’ svojim aktivnim nečinjenjem omogućili da po oltarima diljem svijeta masovno ‘paradiraju pedofili’

Pop star & karizmatik Zvjezdan Linić

Fra Zvjezdan Linić, živahni svećenik koji je u više navrata skandalizirao civilizirani svijet u Hrvatskoj, ni danas nije razočarao. Linića, koji ovih dana u Rožatu kod Dubrovnika duhovno obnavlja svoju pastvu, Slobodna je Dalmacija pitala da prokomentira fašizam što se prošlog vikenda razlio po splitskim ulicama.

“Sada me zovu iz medija i svi traže reakciju na nasilje, na one koji su na neprihvatljiv način reagirali na te ljude koji su se okupili u paradi. No to je lažno pitanje. Ja bih se prvo upitao za gay paradiste i njihov prkos”, kaže Linić, koji obrazlaže potonji stav tezom da bi se u protivnom parada održala ‘negdje na Marjanu gdje sudionike nitko ne bi zamijetio’. Linić je izrazio žaljenje zbog fizičkog nasilja, da bi odmah u sljedećoj rečenici mirne sudionike povorke usporedio s – pedofilima. “Znači li to da će sutra, tražeći svoja prava, na ulicama paradirati pedofili, kriminalci…?”, pita se Linić, zaboravljajući valjda kako korporacija u kojoj je zaposlen u zadnje vrijeme bilježi drastičan pad prometa, baš zato jer su ‘poslodavci’ svojim aktivnim nečinjenjem omogućili da im po oltarima diljem svijeta masovno ‘paradiraju pedofili’.

“Meni je najprije gay parada nasilje nad ljudima koji drukčije većinski misle. Bilo je nerazborito tako izazivati, no meni se čini da to i nije bila parada ponosa, nego prkosa”, rekao je fra Zvjezdan Linić

http://www.nacional.hr/clanak/110351/ludilo-fra-linic-usporedio-sudionike-gay-povorke-s-pedofilima

 

Jedna misao o “Fra Zvjezdan Linić usporedio sudionike gay povorke s pedofilima

  1. Samo neuk i zlonamjeran covjek moze pedofiliju i homoseksualnost stavljati u isti konteks. Osim toga, neka se okrene oko sebe i pogleda svoje kolege po zanimanju, upravo tamo ce naci i jednih i drugih. I takav covjek nekoga “duhovno obnavlja” na svojim seminarima…

    Sviđa mi se

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s