Ispostava vatikanske mafije

Politika.com

Druže Papa, mi ti se kunemo…

  • Dnevnik Golgota – Uto, 14/06/2011 – 17:38

Nije li definitivno hrvatska država postala ispostava vatikanske mafije. Ustavno određena kao sekularna država, njene kleptomanske elite mazohistički traže pokoravanje stada vrhovnom pastiru koji u gostinskoj sobi drži prodiku domaćinu o sekularizaciji i potrebi netolerancije spram istospolnih zajednica. I taj trošak propovijedi bezobrazno fakturira građanima koji bi se trebali međusobno poubijati na tamo nekom prideu u ime ljubitelja golih dječaka. Nije bilo dovoljno bolno povijesno iskustvo ustaša i partizana sada bi krv i na razlikama sexualnih sklonosti. To je njima bolest. A spolno napastvovanje djećaka od strane klera diljem svijeta kojeg je Ratzinger gurnuo pod tepih nije bolest, dapače to je vrlina strasti kroz stoljeća.Veličanstveno iskustvo Splita (ovo je najbolji pregled zbivanja u i oko Splita kamerom) samo mi je poslužilo kao foršpan nakane zagrepsti po žabokrečini vladanja Hrvatskom po svaku cijenu pa ćak i po cijenu slanja svjetine rvacke u dužničko ropstvo.
Ugovori RH sa Sv.Stolicom su postali sveta krava, zakon nad zakonima ćak i ponad Ustava. I naravno da to drastično kršenje Ustava ne bi bilo interesantno da nije selektivno. Treba ga poštivati samo onda kad to odgovara kleptomanima u vlasti i za oltarom koji su se sljubili u šuškavom interesu. A SDP i ostale političke stranke – ne, oni nisu odavde, njih se to ne tiče. Ne bi se štel mešati.
Postavlja se pitanje zašto u trenutku kada u svijetu KC prima sve veće kritike glede zloupotrebe djece od strane klera u Hrvatskoj taj kler doživljava ekstazu, posebno visoki kler kako to konstatira teolog Ivan Grubišić. Vjerojatno zato kaj je mica maca kaptolska u zadnjih 10 godina popapala keš love samo s osnova državnog proračuna cca 5 milijardi Kn. I onda državna revizija konstatira da ta lova nema nikakvog traga trošenja. A jel!? Svi oni zakoni koji vrijede za sve proračunske korisnike ne vrijede za Kaptol i njegove mica mace. Čak i onda kad se kleptomana uhvati s prstima u pekmezu istog se ne može hapsiti već treba prvo obavijestiti Kaptol i bla, bla… i kad umnik kaptolski kaže nonšalantno da su sudionici parade dobili ono kaj su zaslužili nitko od karanih po marku u tome ne vidi kazneno djelo pozivanja na daljnji linč. Cvikaju od odredbi ugovora. 2005 sam podnio Ustavnom sudu prijedlog za ocjenom ustavnosti jednog propisa MORH-a koji organizacijski Vojni ordinarijat smješta u MORH, dakle u okvir države iako to Ustav izrijekom prijeći. Do danas nema pravorijeka, a vjerojatno ga nikada neće ni biti dok se postojeća hobotnica ne detronizira. Naime nakon papina protusekularnog nastupa u hrvatskoj gostinskoj sobi, predsjednik je građane koji Hrvatsku radije žele vidjeti kao sekularnu državu, umirio pojasnivši da je demokratski da “crkva ima određena stajališta koja netko prihvaća, a netko ne prihvaća na praktičnoj političkoj razini”. Zatim je hladno ustavnopravno poentirao da je “u Hrvatskoj crkva odvojena od države”, što bi valjda trebala biti dovoljna garancija da ustavni liberalno-demokratski poredak stoji, bez obzira na to tko što govorio u ime većine. No ta predsjednikova ustavna formula nije nikakav jamac sekularizma u Hrvatskoj, naprosto zato kaj nije istinita. Uz očigledan utjecaj Kaptola na hrvatsku političku kleptokraciju, važno je primijetiti da Hrvatska nije sekularna država ni u temeljnom, pravnom smislu, s obzirom na to da su četiri međunarodna ugovora potpisana 1990-ih s Vatikanom pravno iznad hrvatskih zakona i, iznad samog Ustava. Naime, 2001. godine jedna je naivna građanka (poput mene) podnijela Ustavnom sudu zahtjev za ocjenu ustavnosti sva četiri ugovora: Zviždačica je, naglasivši da je Hrvatska preuzela na sebe obveze neprimjerene njenim ekonomskim mogućnostima, tvrdila da se tim ugovorima “sjedinjuje crkva s državom, odnosno ustoličuje jedna crkva kao državna crkva”, što je u suprotnosti s ustavnom odredbom koja kaže da su “sve vjerske zajednice jednake pred zakonom i odvojene od države”. No Ustavni sud nije ni razmatrao jesu li ugovori s Vatikanom neustavni, već je 2004. donio rješenje u kojem je naprosto naveo da “nije nadležan ocjenjivati suglasnost međunarodnih ugovora neposredno s Ustavom”. Budući da ni jedno drugo tijelo nije nadležno za taj posao, time je, de facto, Ustavni sud ustvrdio da su ugovori s Vatikanom valjani bez obzira na to jesu li u skladu s Ustavom. Onda ja postavljam pitanje jednog ordinarijata – svašta.
E sad, ovi kaj se nazivaju SDP-om i njihovim prirepcima kojima će vlast pasti u krilo ni krivima ni dužnima nedavno kroz ustašca svog lidera vele da im mijenjanje odnosa s Vatikanom nije ni na kraj pameti. Dakle i ubuduće 500-600 mil Kn/god i revizija za isto marš proć… I da, svi će dobiti ono kaj budu tražili – i po glavi, vraćamo se u srednji vijek i pozdravljam dolazak inkvizicije. Druže Papa mi ti se kunemo…

http://pollitika.com/druze-papa-mi-ti-se-kunemo

Jedna misao o “Ispostava vatikanske mafije

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s