Crkvene proslave

Javno.hr

ISKORISTIO PRILIKU

Pijanu i onesviještenu u crkvi silovao svećenik


Piše:    mg

Nakon opijanja u protestantskoj crkvi, žena se probudila između klupica u crkvi i primjetila da je bila gola, a pored nje je ležao pastor, inače oženjen i otac troje djece.

Protestantski pastor Michael G. u studenom prošle godine silovao je u crkvi u Hamburgu vjernicu Susanne N. nakon što ju je napio i skinuo. Naime, kako prenosi njemački Bild, za vjernike je nakon molitve bila pripremljena večera na kojoj su točene ogromne količine vina.

– Poslije ponoći u crkvi smo ostali sami. Kada sam htjela kući, pozlilo mi je pa sam sjela na klupu, a tada mi je prišao pastor i svukao mi gaće. To je jedino čega se sećam – ispričala je za Bild Susanne N.

Michael G. otpušten

Novinarima je rekla kako se sljedeće jutro probudila između klupica u crkvi i primjetila da je bila gola, a pored nje je ležao pastor, inače oženjen i otac troje djece. Pastor joj je nekoliko dana kasnije e-mailom slao isprike zbog svog ponašanja, ali ga je 32-godišnjakinja ipak odlučila prijaviti.

Pastor je otpušten, a cijeli slučaj policija još uvijek istražuje.

http://www.javno.hr/news/crna_kronika/14457/Pijanu-i-onesvijestenu-u-crkvi-silovao-svecenik.html

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s