SRAKIĆ-MIKLENIĆ-BOZANIĆ?

MONSINJOR MARIN SRAKIĆ:

‘Ne slažem se s uređivačkom politikom Glasa Koncila’

Marin Srakić

Datum objave:
25.12.2010 10:06

Autor: tportal.hr

Predsjednik Hrvatske biskupske konferencije i nadbiskup osječko-đakovački, mons. dr. Marin Srakić, u emisiji našeg suradnika Gorana Flaudera ‘Karte na stol’ na Osječkoj televiziji govori povodom Božića o aktualnim odnosima Crkve, društva i države

Pogledajte u nekoliko zanimljivijih izvadaka iz emisije je li Katolička crkva opterećena duhovima prošlosti, što mons. dr. Srakić misli o uređivačkoj politici Glasa Koncila, financiranju Crkve iz državnog proračuna, usporedbi vjere i rada Crkve u bivšem i današnjem političkom sustavu te kakva su mu stajalište prema karizmaticima, darivanju organa i kremiranju.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/103223/Ne-slazem-se-s-uredivackom-politikom-Glasa-Koncila.html

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s