Broj 6

Preuzmite časopis u PDF formatu: Časopis Razmisli – Broj 6

U ovom broju pročitajte:

MORALNI AUTORITETI KAO MAJSTORI ZATAŠKAVANJA ZLOČINA, PRANJA NOVCA, LAŽNOG PRIKAZIVANJA CRKVE KAO DOBROTVORA

David, udruga građana za zaštitu ljudskih prava, nezavisna je građanska inicijativa osnovana s ciljem omogućavanja uvida u nepristrane i istinite informacije o ustavnosti djelovanja vjerskih institucija. Udruga se financira zdravom logikom i analitikom svoje savjesti.

David upozorava na činjenicu da se Rimokatolička crkva predstavlja titularom jedine prave crkve, zastupnice samog Boga i učiteljicom Kristova nauka. Stoga uživa poseban status u tematici zaštite ljudskih prava te samim time preuzima odgovornost spram cijelog čovječanstva u svojem katoličkom djelovanju (ne smije se poistovjetiti s kršćanskim).

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s