Svećenik snimljen u krevetu s ministrantom

SKANDAL U BRAZILU

Svećenik snimljen u krevetu s ministrantom

 Datum objave:
19.04.2010 22:27

Autor: tportal.hr/Hina

Brazilske vlasti su rekli da su privele 83-godišnjeg svećenika koji je navodno snimljen u spolnom odnosu s 19-godišnjim ministrantom koji je za njega radio četiri godine

Kongresni istražitelji su rekli da je msgr. Luiz Marques Barbosa priveden u nedjelju nakon što su u istrazi nađeni dokazi da je zlostavljao mlade koji su radili u njegovoj crkvi na sjeveroistoku Brazila. Tajno snimljen film koji je emitirala mreža SBT pokazuje čovjeka koji sliči Barbosi u krevetu u spolnom odnosu s ministrantom u siječnju 2009. godine.

U priopćenju senatora koji vodi kongresnu istragu o pedofiliji kaže se da su tri bivša ministranta potVRdila da ih je svećenik zlostavljao. Barbosa je navodno istražiteljima rekao da se to dogodilo samo jednom.

http://www.tportal.hr/

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s