Lijek američke crkve za hrvatsku krizu i podizanje morala katolika

T Portal.hr

TISUĆE LJUDI U CRKVI

Na misi dijelili milijun dolara vrijedne poklone

Datum objave:
06.04.2010 09:29

Autor: A. S.

Crkva u Teksasu privukla je desetke tisuća ljudi na uskrsnu misu. No nije to učinila prijeteći paklom i Božjom kaznom, već poklanjajući zemaljska dobra

Deseci tisuća ljudi pojavili su se u nedjelju na misi u Crkvi Tijela Kristova u Teksasu jer su svećenici  ponudili nagrade svima koji dođu, a oni najsretniji dobili su milijune dolara vrijedne poklone, prenosi AP.

http://www.tportal.hr/funbox/funtime/62410/Na-misi-dijelili-milijun-dolara-vrijedne-poklone.html 

Svi koji su došli na misu upisali su svoja imena na popis za sudjelovanje u lutriji. Oni najsretniji dobili su skupocjene automobile te LCD i plazma televizore, ali nitko nije otišao praznih ruku. Oni koji nisu osvojili glavne nagrade, otišli su kući s poklon vrećicom vrijednom 300 dolara.

Poklone su donirali crkveni članovi koji su zadovoljni time što je ‘prevara’ uspjela. Njihova je namjera bila približiti ljude Bogu. Doduše, čini se da je oko 40.000 ljudi, koliko ih je došlo na nedjeljnu misu, bilo bliže zemaljskim dobrima, nego nebeskim.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s