Josipović s nuncijem D’Erricom

HRT

19.02.10

Josipović s nuncijem D’Erricom 

 fe892ea92d

Hrvatski predsjednik Ivo Josipović i apostolski nuncij u BiH, msgr. Alessandro D’Errico suglasili su se u Zagrebu da je opstanak hrvatskog naroda u BiH u obostranom strateškom interesu Hrvatske i Katoličke crkve te da će se s tim ciljem nastojati razviti partnerski odnosi, priopćeno je iz Ureda predsjednika, a prenosi Hina.

 Na sastanku, kojemu je bio nazočan i apostolski nuncij u Hrvatskoj, msgr. Mario Robert Cassari, došlo je do visokog stupnja suglasnosti glede budućeg smjera politike prema Hrvatima u BiH, stoji u priopćenju predsjednikova Ureda.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=63572&cHash=8d414efdf7

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s