PUCANJ – PREDSJEDNIČKI IZBORI-Rimokatoličko poslanje u Hrvatskoj

PUCANJ

Rimokatoličko poslanje u Hrvatskoj

PREDSJEDNIČKI IZBORI

Ništa se više se ne može učiniti u Republici Hrvatskoj bez blagoslova Rima. Duhovni rimski imperatori svojski se trude upregnuti svoju zapregu kako bi osvojili Pantovčak. Čini se da im je crvena boja koja je inače i njihov zaštitni znak udarila u glavu. Sa stožernih oltara sve do tv-ekrana sijevaju strelice nimalo kršćanskog predznaka.

Nije bitan Krist koji je poslao poruku svim ljudima “što ne želiš sebi ne poželi to ni svom bližnjem”; nisu bitne kršćanske vrijednosti na koje se Rimokatolička crkva rado poziva kad joj to ide u korist.

Od začetka svoje povijesti, ta Crkva sudjelovala je u neprimjerenim radnjama boreći se uvijek za svoj kolač u vlasti. Za svoje ciljeve zloupotrebljavala je narod, huškala ga protiv drugih koji su joj stajali na putu, koristeći se najprljavijim metodama.

Došlo je vrijeme gubitka snage svih tih poganskih smicalica i metoda, a posijano postaje žetva sijača.

Stvarnost postaje jav(n)a, objavljuje se u svim svojim detaljima. Ovce sve više prepoznaju svoje lažne pastire skrivene u skupocjenoj odjeći i bogato uređenim nastambama. Skupocjeni automobili izdaju lažni sjaj.

Što nije od Boga gubi snagu; jednostavno – prazno je.

Pucanj u crveno, pucanj ka svom bližnjem, pucanj je u sebe samog.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s