MEĐUNARODNI DAN DJETETA

Diskriminacija djece

UPOZORENJE

Građani Hrvatske!

Naša djeca su u opasnosti od diskriminacije – obespravljenja (opasno po zdravlje i normalan razvoj) te iskorištavanja od strane članova vodećih crkvenih  institucija u svijetu ali i u našoj zemlji.

Na koji način:

–     Kroz pokrštavanje djece koja ne mogu sama odlučivati o tome (“U Bibliji stoje Isusove riječi: prvo ih podučavajte a onda krstite”). Koliko je godina imao Isus kada se krstio? Nije li to simbolična poruka?

–     Putem prisilnog jednostranog indoktriniranja (vjeronauk) djece u vrtićima i školama u državnim institucijama, umjesto u crkvama.

–     Seksualno, najčešće nesankcionirano iskorištavanje djece od strane svećenstva

–     Zakinutost u normalnom razvitku (marginalizacija u društvu) zbog toga što se, kao djeca svećenika, razvijaju bez oca.

Roditelji, informirajte se!

Slijedite li izvorno učenje Isusa Krista (kršćanstvo) ili Rimo-katoličko koje naučava i provodi u praksi svoj nauk suprotan kršćanstvu.

Kao roditelji snosite veliku odgovornost jer VI odlučujete o tijeku života svoje djece.