Sindikalci Vladi: Ako ste mogli Crkvi sve uplatiti, onda poštujte i potpisani kolektivni ugovor

PREMIJER Ivo Sanader s predstavnicima Vlade bezuspješno je danas pokušavao uvjeriti čelnike sindikalnih središnjica da odustanu od 6-postotnog rasta plaća u ovoj godini, predviđenog kolektivnim ugovorom. Naime, Ivan Šuker iz ministarstva financija iznio je nedavno podatak kako u proračunu manjka oko 10,4 milijarde kuna, a koji bi se mogao pokriti zamrzavanjem plaća zaposlenima u državnim i javnim službama, no sindikalci ne odustaju od potpisanog kolektivnog sporazuma.

Nastavite čitati…

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s