Broj 2

Preuzmite časopis u PDF formatu: Časopis Razmisli – Broj 2

U ovom broju pročitajte:

Za duhovni teror u hrvatskim školama odgovorna Katolička crkva i Hrvatski sabor?
Nakon objavljivanja našeg zahtjeva državnim institucijama u predhodnom broju “Razmisli”, da prispitaju djeluje li katolička osnovna škola u Šibeniku u skladu s hrvatskim Ustavom, dobili smo brojna pisma od naših čitalaca koji naš zahtjev odobravaju, ali ujedno i opisuju način djelovanja Katoličke crkve u državnim školama, tj. njezino nepodnošljivo duhovno i psihičko teroriziranje učenika i učitelja. Donosimo izvatke iz jednog pisma te naš odgovor na postavljena pitanja.

Katolicizam i Kršćanstvo
iz pogleda Lava Nikolajevič Tolstoja

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s