Zahvala udruzi David

Članovima Udruge David,

zahvaljujemo što su na svojoj internetskoj stranici objavili vijest portala hrsvijet.net (http://hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=25917:udruga-nepomireni&catid=30:ostalo&Itemid=24 ) o priopćenju za javnost građanske inicijative “Nepomireni” vezano za napade na dr. Judith Reisman. Nadamo se da ćete i ubuduće objektivno prenositi vijesti o našim istupima kojima želimo ukazati javnosti na lažne tvrdnje koje određene udruge, političke stranke i osobe plasiraju medijima koji ih podupiru u širenju neistine, mržnje i netolerancije. Objavljivanje navedene vijesti gotovo da smatramo isprikom s vaše strane, no ipak moramo pričekati da se i stvarno ispričate dr. Reisman i hrvatskoj javnosti.

Pozdrav od Nepomirenih!

Poštovana,
objava vašeg članka na našoj stranici na Vašu žalost nije nikakva isprika već mogućnost da šire čitateljstvo ima uvid prepoznati tendenciozno iskonstruirane laži bez utemeljenih dokaza. To blaćenje jednostavno je bilo iluzorno komentirati a kamo li opravdavati. Svatko govori sam sebe i pokazuje se u tom svijetlu. Na argumente treba odgovoriti argumentima, ako toga nema onda se ide već oprobanim metodama – đonom ispod pojasa i to se naziva “kršćanskom etikom”.
Mir s Vama Nepomireni!